Kolena - mosaz

Jak vybrat oběhové čerpadlo?

 • Koleno 3/4" MF mosaz

  117,00 

  Závitové koleno 3/4" MF mosaz se používá ke spojení trubek v instalacích vody nebo topení. Spojovací prvek je vyroben z mosazi a nemá povrchovou úpravu. Je robustní a chráněný proti korozi. 90° ohyb umožňuje změnu směru v systému.

 • Koleno 1/2" FF mosaz

  68,00 

  Závitové koleno 1/2" FF mosaz se používá ke spojení trubek v instalacích vody nebo topení. Spojovací prvek je vyroben z mosazi a nemá povrchovou úpravu. Je robustní a chráněný proti korozi. 90° ohyb umožňuje změnu směru v systému.

 • Koleno 5/4" MF mosaz

  356,00 

  Závitové koleno 5/4" MF mosaz se používá ke spojení trubek v instalacích vody nebo topení. Spojovací prvek je vyroben z mosazi a nemá povrchovou úpravu. Je robustní a chráněný proti korozi. 90° ohyb umožňuje změnu směru v systému.

 • Koleno 1/2" MF mosaz

  73,00 

  Závitové koleno 1/2" MF mosaz se používá ke spojení trubek v instalacích vody nebo topení. Spojovací prvek je vyroben z mosazi a nemá povrchovou úpravu. Je robustní a chráněný proti korozi. 90° ohyb umožňuje změnu směru v systému.

 • Koleno 1" FF mosaz

  165,00 

  Závitové koleno 1" FF mosaz se používá ke spojení trubek v instalacích vody nebo topení. Spojovací prvek je vyroben z mosazi a nemá povrchovou úpravu. Je robustní a chráněný proti korozi. 90° ohyb umožňuje změnu směru v systému.

 • Koleno 5/4" FF mosaz

  358,00 

  Závitové koleno 5/4" FF mosaz se používá ke spojení trubek v instalacích vody nebo topení. Spojovací prvek je vyroben z mosazi a nemá povrchovou úpravu. Je robustní a chráněný proti korozi. 90° ohyb umožňuje změnu směru v systému.

 • Koleno 3/4" FF mosaz

  99,00 

  Závitové koleno 3/4" FF mosaz se používá ke spojení trubek v instalacích vody nebo topení. Spojovací prvek je vyroben z mosazi a nemá povrchovou úpravu. Je robustní a chráněný proti korozi. 90° ohyb umožňuje změnu směru v systému.

 • Koleno 1" MF mosaz

  148,00 

  Závitové koleno 1" MF mosaz se používá ke spojení trubek v instalacích vody nebo topení. Spojovací prvek je vyroben z mosazi a nemá povrchovou úpravu. Je robustní a chráněný proti korozi. 90° ohyb umožňuje změnu směru v systému.