AFRISO Rena doplňování nádrží na dešťovou vodu

Katalogové číslo: ED1365 Kategorie: ,

Popis

Sestava AFRISO RENO slouží pro doplňování a pro kontrolu dostatečné zásoby dešťové vody v zásobnících. Jestliže v důsledku nedostatečných srážek dojde k poklesu hladiny pro nastavenou úroveň je přes elektromagnetický ventil doplněna voda z rozvodu pitné vody. k dopouštění retenčních nádrží na dešťovou vodou při nedostatku srážek a poklesu hladiny pro nastavenou úroveň je přes elektromagnetický ventil doplněna voda z rozvodu pitné vody. Výhody automatický systém pro zajištění dostatku užitkové vody pro systémy využívající systémy dešťovou vodu např. pro závlahy, splachování toalet, umývání aut atd. minimalizace využití pitné vody – úspora peněz ochrana čerpadla či domácích vodáren rychlá a jednoduchá montáž ochrana při porušení nádrže nebo rozvodu vody ochrana elektromagnetického ventilu vysoká spolehlivost Specifikace Zařízení pro doplňování a využití vody je vybaveno zásuvkou s ochranným kontaktem. Zásuvka při nízké hladině vody v zásobníku vypne čerpadlo. Slouží také jako ochrana proti chodu nasucho. Pro dosažení souhry mezi doplňováním čerstvé vody a její dodávkou z domácí vodárny s kontinuálním průběhem, bez častého zapínání a vypínání ventilu a zásuvky, nedochází k vypnutí okamžitě, ale až po uplynutí „doběhového času“. Doplňované množství je dávkováno tak, že při chybějící dešťové vodě je z rozvodu pitné vody odebíráno pouze okamžitě spotřebovávané množství. Jestliže se po uplynutí programem stanoveného času sonda neponoří do vody, ačkoli je dodávána čerstvá voda a odběr vody z domácí vodárny skončil, uzavře se ventil vzhledem k pravděpodobnému úniku na přívodu k zásobníku nebo přímo v zásobníku (bezpečnostní pojistka). Pro období častých srážek byla řídící jednotka vybavena funkcí pro ochranu elektromagnetického ventilu. V období četných srážek se ventil jednou týdně otevře a zavře. Celý systém zajišťuje hospodárné využití dešťové vody a je nastaven pro využití co nejméně pitné vody.

Další informace

Hmotnost

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí AFRISO Rena doplňování nádrží na dešťovou vodu

Cena za AFRISO Rena doplňování nádrží na dešťovou vodu je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o AFRISO Rena doplňování nádrží na dešťovou vodu dozvědět více informací?

Ano můžete. AFRISO Rena doplňování nádrží na dešťovou vodu – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1365.

Produkt najdete v kategorii

Měření a regulace - Podobné produkty: Řídící jednotka PEDROLLO EASYPRESS 2M 1,5KW 230V 16A, DAB SMART PRESS WG 1,5 HP, Frekvenční měnič Archimede IMMP1.1W 1x230V 1,1kW, Stavoznak MAVE ST-20, 95 °C, PN16, G 3/4″

Vodoinstalační materiál - Podobné produkty: Karasto Koleno nerez s vnitřním závitem závit: 3″, Frekvenční měnič EASY PWM II 230 1-Basic 8,5, Karasto Kulový ventil s vnitřním závitem trojdílný nerezový závit: vnitřní 5/4″, Uchycovací konzole KV-L