Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany

692,00 

Katalogové číslo: 17015 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX
Filtrační vložka s vysoce účinnou aniontovou pryskyřicí pro redukci dusičnanů v malých domácích a průmyslových zařízeních.

Domácí použití: výroba pitné vody s redukcí dusičnanů na koncentraci pod 10 mg/l, v souladu se směrnicí Světové zdravotnické organizace.
Technické použití: ochrana jednotek s reverzní osmózou.
Doporučujeme mechanický předfiltr pro ochranu vložky.

Filtrační vložka s anexoovou náplní se používá ke snížení obsahu dusičnanů ve vodě. Jedná se o rozebíratelný kontejner naplněný pryskyřicí, která pracuje na principu výměny iontů. Průtokem vody nahrazuje ionty dusičnanů ve vodě za ionty chloridů.
Zvyšuje obsah chloridů ve výstupní vodě. Je nutná předfiltrace. Anexová náplň se regeneruje roztokem kuchyňské soli.
Životnost anexové vložky závisí na obsahu dusičnanů ve vodě.

Technické informace:

Max. teplota:
45°C

Max. koncentrace NaNO3:
200 ppm

Max. koncentrace SO4:
200 – 300 ppm

Max. teplota:
45ºC

Max. průtok (l/h):
50

Rozměry (mm):
252 x 70 x 28

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany

Cena za Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany je 692 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany dozvědět více informací?

Ano můžete. Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17015.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 10" SENIOR - Podobné produkty: Vložka bakterie 10" CA SE SX-0.3 mcr, Vložka mechanická, nerezová 10" RA C SX 70mcr omyvatelná, Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná, Vložka 10" SX HA SILIPHOS