Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750

13 776,00 

Katalogové číslo: 115732 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750 je kompaktní zařízení určené k zásobování domácnosti čistou vodou z vlastních přívodů vody (studně) nebo ke zvýšení tlaku z vodovodní sítě.
Čerpadla jsou vybavena frekvenčním měničem, který zaručuje konstantní tlak ve všech vodovodních kohoutcích, měkký start motoru a nižší spotřebu proudu v porovnání s klasickými zařízeními pro zvyšování tlaku.
Čerpadla s integrovaným frekvenčním měničem jsou nejmodernější a energeticky účinná zařízení vyznačující se:

tichým provozem
jednoduchou instalací a používáním
integrovanou ochranou proti: chodu na sucho, vodnímu rázu, poklesu nebo zvýšení
tlaku a přetížení motoru

Velice důležitou vlastností čerpadel s integrovaným frekvenčním měničem je jejich snadné použití. Spuštění a konfigurace čerpadla nevyžaduje přítomnost specialisty na automatizaci – uživatel musí pouze nastavit provozní tlak zařízení pomocí dvou tlačítek (+ a -).
Přes použití malého 750w motoru dosahuje čerpadlo IQ-AUTO 750w velmi vysoký, maximální průtok až 130 l/min. Tyto parametry postačují k uspokojení potřeb velkého rodinného domu včetně zavlažování zahrady nebo více komerčních prostor. Kromě toho je zařízení klasifikováno jako S1, což znamená, že bylo navrženo pro nepřetržitý provoz.
Výhody Automatické domácí vodárny IQ-AUTO 750:

Velmi vysoká účinnost navzdory použití malého 750W motoru.
Tichý provoz.
Jednoduché použití a pohodlné ovládání.
Nižší opotřebení motoru a hydraulické části díky integrovanému jemnému rozběhu motoru.
Garance konstantního tlaku.
Ochranné funkce: proti chodu na sucho, přepětí/podpětí, přetížení motoru, vodnímu rázu.

Použité materiály:

Oběžné kolo:  Nerezová ocel AISI 304
Difuzor: Nerezová ocel AISI 304
Hřídel a rotor: Nerezová ocel AISI 304
Displej invertoru: LED
Mechanické těsnění: Keramika/grafit
Rychlost otáčení motoru: 0-4000 ot./min
Frekvenční rozsah: 30/50Hz

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750

Cena za Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750 je 13776 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750 dozvědět více informací?

Ano můžete. Automatická domácí vodárna IQ-AUTO 750 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 115732.

Produkt najdete v kategorii

Automatická domácí vodárna - Podobné produkty: Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-16, Automatická domácí vodárna JET 100A s BRIO PC-13, Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900, Automatická domácí vodárna WZI 750 s PC-13