Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s BRIO PC-13 – RTS

6 213,00 

Katalogové číslo: 115193 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s PC-13 se používá zejména sezónně, hlavně na závlahu.
Ponorná čerpadla na pitnou vodu se používají při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou, získávanou z větších hloubek (více než 8m) nebo přiváděnou z větší vzdálenosti.
Ponorné čerpadlo 3" 3Ti-15 má zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiných abrazivních látek, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Ponorné čerpadlo 3" 3Ti-15 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových, čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné pro zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí, nebo průmyslové použití zavlažování zda postřikování vodou.

Hydraulická část čerpadla 3" 3Ti-15 je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být příliš nákladná a je hlavně rychlá což je při případné poruše velkou výhodou .
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.

Ponorné čerpadlo 3" 3Ti-15 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice, nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Řídící jednotka typu BRIO PC-13:

Automatické zapínání a vypínání čerpadla při otevírání / zavírání kohoutku
Zabudovaný zpětný ventil a integrovaná ochrana proti běhu nasucho
Manometr
Jmenovitý proud:  do 10A
Provozní napětí:  ~ 230 V ± 10% / 50 Hz
Připojení:  vstup a výstup každého vnějšího závitu 2,54 cm (G1 ")
Maximální provozní tlak:  cca 10 bar
Maximální teplota vody:  přibližně 60°C
Reset spínače manuálně
Zapínající tlak v rozsahu:  1,5 bar
Nastavení vypínacího tlaku není možné
Objemový průtok:  přibližně 150 litrů/min
Rozměry (V x Š x H):  15 x 13 x 23 cm
Hmotnost:  přibližně 1,3 kg
Třída ochrany:  IP65

Elektronický spínač pro kontrolu chodu čerpadla, nebo jinak řečeno press control, zajišťuje funkci tlakového spínače, čímž umožňuje automatizaci chodu elektrického čerpadla na vodu v závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu (to znamená při otevření a uzavření elektrických kontaktů zařízení) – umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
Automat, press control PC-13 s manometrem zajišťuje i ochranu chodu na sucho – vypíná čerpadlo při chodu bez vody. Chrání tak čerpadlo před jeho poškozením, ke kterému by mohlo dojít při chodu bez vody. Po vypnutí se opětovně uvádí do činnosti stisknutím tlačítka RESET. Automat press control PC-13 s manometrem doporučujeme používat v rozvodech čisté vody bez nečistot a usazenin, jinak je třeba instalovat přiměřený filtr a to na vstupní část přístroje.
Vhodnou alternativou je také: Řídící jednotka PC-16.
Výhody produktu: 

Automat PC-13 press control s manometrem lze použít jako automatickou jednotku pro čerpadla a vodárny bez tlakové nádoby (automatická vodárna).
Velkou výhodou řídící jednotky PC-13 je její jednoduchost používání.
Řídící jednotka BRIO PC-13 s manometrem – press control má zabudovanou zpětnou klapku, proti zpětnému chodu vody do čerpadla.

Provoz a základní údaje:
Automat PC-13 s manometrem uvede čerpadlo do chodu přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Potom se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například při otevření ventilu.
Automat PC-13 s manometrem na rozdíl od jiných tlakových spínačů, řídicích jednotek, které se vypínají při dosažení určitého tlaku, se vypíná ve chvíli dosažení minimální hodnoty průtoku. Při splnění této podmínky, přístroj zpozdí vypnutí zařízení a to za 7 až 15 sekund. Tím se dosáhne snížení frekvence spuštění čerpadla při malém průtoku.

Instalace:
Automat PC-13 s manometrem může být instalován v jakémkoli bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru tak, aby směr šipky, která je umístěna na spodní straně zařízení (při závitu) mezi dvěma přípojkami o průměru 1“ odpovídal směru průtoku vody. V rozvodu je nutno zajistit dokonalé těsnění hydraulických přípojek. V případě, že se používá čerpadlo s maximálním přípustným tlakem 8 bar je nutno instalovat redukční ventil tlaku a to na vstup PC-13. Zařízení je nastaveno z výroby na 1,5 bar, což je optimální pro většinu způsobů využití.

Dodává se s kabely:

1m kabel se zástrčkou k připojení do elektrické sítě
60cm kabel pro připojení k čerpadlu

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s BRIO PC-13 obsahuje:

Ponorné čerpadlo 3" 3Ti-15
Řídící jednotka BRIO PC-13
Závěsné zařízení v délce kabelu
Připojovací set k ponorným čerpadlům
Mosazná vsuvka 1"
Zpětná klapka 1"
Přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
Přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s BRIO PC-13 – RTS

Cena za Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s BRIO PC-13 – RTS je 6213 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s BRIO PC-13 – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s BRIO PC-13 – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 115193.

Produkt najdete v kategorii

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem - Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s BRIO PC-13 + redukční ventil, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 20 s BRIO PC-13 – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,37 s BRIO PC-13, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 16 s PC-13 – RTS