Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s PC-16 – RTS

7 131,00 

Katalogové číslo: 115195 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 s PC-16 se používá zejména sezónně, hlavně na závlahu.
Ponorné 3" (tří palcové, průměr je 74mm) čerpadlo 3Ti-15 konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou možností použití.
Ponorné čerpadlo 3Ti-15 je určeno pro čerpání užitkové vody. Praktické a mnohostranné využití ponorného čerpadla 3Ti-15 je hlavně v jeho rozměrech. Toto úzké čerpadlo lze použít do vrtů i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné pro zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo 3Ti-15 se výborně hodí také jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samorestartem suchoběhu pro kontrolu běhu čerpadla, zajišťuje funkci tlakového spínače a nebo tlakové nádoby, čímž umožňuje automatizaci chodu ponorných nebo samonasávacích, jinak řečeno i povrchových čerpadel. V závislosti na poklesu tlaku a při zastavení průtoku vody v rozvodu umožňuje samočinný chod čerpadla nebo vodárny.
S řídicí jednotkou PC-16 NEPOTŘEBUJETE tlakovou nádobu, tlakový spínač ani ochranu běhu na sucho.
Výhody produktu:

automatický restart suchoběhu
použitelnost s čerpadly, tedy jako automat
zabudovaná el.zásuvka pro připojení čerpadla

Provoz – základní údaje:
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samostartem suchoběhu uvede čerpadlo do chodu přibližně na dobu 15 sekund a to v okamžiku zapojení. Potom se čerpadlo spustí vždy při dosažení pracovního tlaku ve chvíli, kdy se sníží tlak v systému, například po otevření vetilu, také při samorestartu suchoběhu.
Řídící jednotka PC-16 s manometrem se samostartem suchoběhu může být instalována v jakémkoli bodě mezi čerpadlem a prvním místem odběru. V rozvodu je nutno zajistit dokonalé těsnění všech spojů.
Technické údaje:

Napájení:  230V
Max.proud: 10A; 1,3kW
Max.přípustný tlak: 10bar
Max.teplota kapaliny: 55°C
Přípojky: vst/výstup: G 1"

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 s PC-16 obsahuje:

Ponorné čerpadlo 3Ti-15
Řídící jednotka PC-16
Závěsné zařízení v délce kabelu
Připojovací set k ponorným čerpadlům
Mosazná vsuvka 1"
Zpětná klapka 1"
Přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
Přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s PC-16 – RTS

Cena za Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s PC-16 – RTS je 7131 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s PC-16 – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" 3Ti-15 s PC-16 – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 115195.

Produkt najdete v kategorii

Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem - Podobné produkty: Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO-0,75 s BRIO PC-13 + redukční ventil, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-20 s PC-16+redukční ventil – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 s PC-13+redukční ventil – RTS, Automatická domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 s BRIO PC-13 + redukční ventil – RTS