Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900

8 205,00 

Katalogové číslo: 115786 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900 je kompaktní zařízení určené pro dodávku čisté vody do domácností z vlastních odběrů (studní) nebo pro zvýšení tlaku z vodovodní sítě.
Čerpadla jsou vybavena frekvenčním měničem, díky kterému získáme záruku konstantního tlaku na všechny sací ventily, šetrné starty motoru a nižší spotřebu energie, než v případě klasických hydroforových souprav.
Čerpadla se zabudovaným frekvenčním měničem jsou moderní a energeticky úsporná zařízení vyznačující se:

tichým provozem
jednoduchou instalací a provozem
zabudovanou ochranou proti: chodu na sucho, vodnímu rázu, poklesu nebo zvýšení napětí, přetížení motoru

Velmi důležitou vlastností čerpadel IBO se zabudovaným frekvenčním měničem je jednoduchost použití. Spuštění a konfigurace čerpadla nevyžaduje přítomnost specialisty na automatizaci – uživatel musí pouze nastavit provozní tlak zařízení pomocí dvou tlačítek (+ a -).
Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900 i přes použití malého 900W motoru dosahuje velmi slušných parametrů 75 l/min a výtlaku 43m. To jsou parametry, které budou plně vyhovovat potřebám rodinného domu nebo obchodních prostor. Zařízení je navíc vyrobeno ve třídě S1, tedy přizpůsobeno pro nepřetržitý provoz
Výhody Automatické domácí vodárny WZI-AUTO 900:

Vysoká účinnost i přes použití malého 900W motoru.
Tichý provoz umožňující instalaci zařízení iv technických prostorách.
Jednoduchá obsluha a pohodlná obsluha.
Menší opotřebování motoru a hydrauliky díky zabudovanému „měkkému startu motoru“.
Garance konstantního tlaku.
Ochranné funkce: chod na sucho, přetížení, příliš vysoké napětí/nízké napětí, přetížení motoru, vodní ráz.

Použité materiály:

Kryt:  plast
Oběžné kolo:  Mosaz
Difuzor:  Litina
Hřídel motoru a rotor:  nerezová ocel AISI 304
Displej měniče:  LED
Mechanická ucpávka:  Keramika / Grafit

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900

Cena za Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900 je 8205 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900 dozvědět více informací?

Ano můžete. Automatická domácí vodárna WZI-AUTO 900 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 115786.

Produkt najdete v kategorii

Automatická domácí vodárna - Podobné produkty: Automatická domácí vodárna JET BJ 45/75 s PC-16, Automatická domácí vodárna JET 100A s BRIO PC-13, Automatická domácí vodárna AJ IBO s PC-13, Automatická domácí vodárna MAGNET-Auto 750