Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8″ hadice

Katalogové číslo: ED3405 Kategorie: ,

Popis

Automatický nástěnný hadicový naviják s automatickým navíjením pro vodu, včetně hadice. Obsahuje 10 m 3/8ů hadice a 2 m naváděcí hadice – obsahuje 1 trysku, 1 hadicovou spojku, 1 vodní zarážku, spojku na kohout, s upevněním na stěnu. Zpětná zarážka zamezuje zajetí hadice do bubnu. Silná pružina hadici automaticky převine bez jakýchkoli zlomů, zamotání nebo námahy. Nástěnný držák s otočným čepem o 180 stupňů vám umožní dosáhnout do každé oblasti vaší zahrady. Kompletní se všemi armaturami, které potřebujete k připojení k vodovodnímu kohoutku a zalévání. Snadné použití – automatický naviják hladce a snadno odvíjí hadici. Mechanismus navijáku se automaticky uzamkne, takže nemusíte hadici držet napnutou. Chcete-li odmotat více hadice, jednoduše zatáhněte za hadici a mechanismus se odemkne. Automatický naviják úhledně uloží a chrání hadici v odolném polypropylenovém pouzdru odolném proti UV záření a zajistí, že hadice zůstane chráněna. Brzdový mechanismus zajišťuje kontrolované převíjení, zatímco systém vrstvení hadici úhledně navíjí bez zlomů a zamotání.

Další informace

Hmotnost

Max. povozní tlak [bar]

Průměr hadice

Navíjení

Spolehlivost

pa_

2743

Distribuce

Materiál hadice

Délka hadice [m]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8″ hadice

Cena za Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8″ hadice je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8″ hadice dozvědět více informací?

Ano můžete. Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8″ hadice – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED3405.

Produkt najdete v kategorii

Automatické navijáky hadic - Podobné produkty: Bradas WHITE LINE 1/2″ 20 m bílo-šedý, Automatický naviják hadic 430H FE 10m 1/2″ – šedý, Automatický naviják hadic GEKA 30 m 3/4″ hadice, Automatický naviják hadic se 30 m 1/2″ hadice

Zavlažování a mytí - Podobné produkty: Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350), Vyrsa Postřikovač sektorový se stojanem 1/2″, Valmon zahradní průmyslová 1123 12,7/17mm 1/2″ (svitek 50m), 1123 12,7/17 á 50M Průměr: 1″, Stříkací nerezová pistole na horkou vodu, 1/2″, 95°C