Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-20

11 397,00 

Katalogové číslo: 40095 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Benzinové čerpadlo na vodu H-BZP-20 je ideální nástroj pro čerpání vody na místech, kde nemáme přístup k elektrické energii.
Benzinové čerpadlo na vodu H-BZP-20 se hodí pro každou domácnost, zemědělství, pro firmy a využití má také v záplavových územích. Čerpadlo je určeno k zavlažování, zvyšování tlaku, čerpání a čerpání vodovodní, podzemní, dešťové vody a chlorované vody v bazénu. Skvělá konstrukce kombinuje malé rozměry a vysokou účinnost.
Čerpadlový prvek v čerpadle byl odléván do litiny, díky čemuž je odolný proti vysokému zatížení a dlouhodobému použití. Všechny komponenty byly namontovány na speciálně přizpůsobený rám vyrobený z ocelových trubek potažených černou ochrannou vrstvou.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-20

Cena za Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-20 je 11397 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-20 dozvědět více informací?

Ano můžete. Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-20 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 40095.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší benzínová čerpadla na vodu - Podobné produkty: Benzínové čerpadlo na vodu BZP-10, Benzínové čerpadlo na vodu BZP-20, Benzínové čerpadlo na vodu H-BZP-30, Benzínové čerpadlo na vodu BZP-30