Čerpací jímka DAB FEKABOX 200, bez čerpadla

Katalogové číslo: ED1706 Kategorie: ,

Popis

Nádrže pro čerpání odpadních vod z domácností nebo pro systémy umístěné pod kanalizační sítě, jako jsou garáže a sklepy, kde není možnost napojit odpadnípotrubí přímo na gravitační kanalizační síť. Nádrž má mnoho možností pro připojení potrubí na vstupu, výstupu a větrání, což umožňuje adekvátní použití i vomezených prostorech. Objem: 200 l Materiál: LLD PE Připojení: Vstup DN 50/110 Ventilace DN 50 Výstup G2” horizontálně nebo vertikálně Obsah dodávky: Kompletní sada pro instalaci čerpadla (viz. obrázek) Kabelová průchodka pro jednotlivé čerpadlo Připojení 2” F x 1 x 1/4 M Čerpadlo je nutno objednat zvlášť a v jednofázovém provedení s plovákem.

Další informace

Hmotnost

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čerpací jímka DAB FEKABOX 200, bez čerpadla

Cena za Čerpací jímka DAB FEKABOX 200, bez čerpadla je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Čerpací jímka DAB FEKABOX 200, bez čerpadla dozvědět více informací?

Ano můžete. Čerpací jímka DAB FEKABOX 200, bez čerpadla – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1706.

Produkt najdete v kategorii

Čerpací jímky - Podobné produkty: PUMPA Čerpací jímka Master KJC 1000/200a, PUMPA Čerpací jímka Classic 1100/1500+500 bez poklopu

Tlakové nádoby a nádrže na vodu - Podobné produkty: Tlaková nádoba WATERFORT WF-80l V, Odlučovací nádrž OM Objem: 200 l, REFLEX Refix DE 200/10, REFLEX Refix DE 50/10