Čerpadlo EASY JET 850 (rozbaleno)

Popis

Samonasávací zahradní čerpadlo vhodné také pro zvýšení tlaku vody v domovních aplikacích. Kompaktní, lehké, mechanicky odolné čerpadlo se snadnou obsluhou. Vybaveno stranově nastavitelnými spojkami, vestavěným jednosměrným ventilem a primárním filtrem zaručujícím prodloužení životnosti čerpadla. Čerpadlo je také vybaveno zařízením pro vypouštění zbytkové vody (ochrana proti poškození při teplotách pod bodem mrazu a proti nadměrné tvorbě vodního kamene) Zavlažování Zvyšování tlaku vody Odčerpávání a přečerpávání Paramatery   Délka kabelu (m) 1.5 Kabel H07 RNF Krytí IP X4 Rozsah teplot čerpané kapaliny 0 °C / +35 °C Teplota okolí +40 °C  

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Dimenze připojení [coul]

Ucpávka

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Sací výška [m]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čerpadlo EASY JET 850 (rozbaleno)

Cena za Čerpadlo EASY JET 850 (rozbaleno) je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Čerpadlo EASY JET 850 (rozbaleno) dozvědět více informací?

Ano můžete. Čerpadlo EASY JET 850 (rozbaleno) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód RZ_ED0428.

Produkt najdete v kategorii

Akční nabídka - Podobné produkty: Vodárna AQUACUP FULL CONTROL 24 l (rozbaleno), Kalové čerpadlo KOPRO WQ 7-12-1,1 230V (rozbaleno), Oběhové čerpadlo WILO TOP E 65/1-10 EM 340 mm (repasované), Čerpadlo AQUACUP JET 800 (rozbaleno)

Rozbalené a vystavené zboží, repasovaná čerpadla - Podobné produkty: Grundfos Unilift CC 5-A1 230V s plovákem 96280966 (rozbaleno), Kalové čerpadlo KOPRO WQ 7-12-1,1 230V (rozbaleno), Čerpadlo AQUACUP JET 800 (rozbaleno), Kalové čerpadlo KOPRO WQ 10-10-0,75 230V (rozbaleno)