Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1

2 448,00 

Katalogové číslo: 39277 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1 je určeno pro odvádění kondenzátu, chlazení, topení a klimatizační systémy. Čerpadlo je plně automatické a jeho obsluha je velmi jednoduchá. Čerpadlo CONIBO 1 má automatickou ochranu proti přetečení. Po naplnění kondenzu se čerpadlo automaticky spustí a odčerpá kondenz přes hadičku dlouhou 6m, která je součástí balení.
Technické parametry:

Objem nádrže:
    1,9 l

Délka hadice:
    6 m

Připojení potrubí:
    3/8 "

Výška zdvihu: 
    4,5 m

Kapacita dodávky: 
    5,5 l / min.

Výkon: 
    (230V) 80W

Maximální teplota:
    50°C

Povoleno PH:
    2,5-10

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1

Cena za Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1 je 2448 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1 dozvědět více informací?

Ano můžete. Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 39277.

Produkt najdete v kategorii

Přečerpávací kanalizační šachty - Podobné produkty: Přečerpávací stanice SANIBO mini, Přečerpávací kanalizační šachta JUMBO 1600×1200, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT 1300×1200, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1300