Čerpadlo SAER FC 30-2C, 4kW, 400V

Katalogové číslo: ED7142 Kategorie: ,

Popis

Dvoustupňová odstředivá horizontální čerpadla s protilehlými oběžnými koly. Použití v průmyslovém vodárenství, na přetlakovou vodu s využitím tlakových nádob, pro různé zahradnické a zemědělské závlahy, pro domácí a civilní využití, kotelny a chladiče a v systémech chlazení. Tato série odstředivých čerpadel je vybavena dvěmi protilehlými oběžnými koly umístěnými na rotačním hřídeli pomocí klíčové drážky. Umístění oběžných kol v jednom celku protilehle zajišťuje dosažení perfektní rovnováhy, a tím se zabrání přetížení motorových ložisek způsobenému hydraulickým osovým zatížením. Čerpaná tekutina je dopravována do spirálovitého závitu tělesa čerpadla transformujíc kinetickou energii na dynamickou tlakovou energii, se vzrůstající kinetickou energií spolu s tím jak tekutina prochází oběma oběžnými koly. Tlaku a průtoku je dosahováno s minimálními ztrátami pomocí hydrodynamických uzavřených oběžných kol. Konstrukce Sací těleso, výtlačné těleso, taktéž držák motoru jsou z litiny. Oběžná kola – litá mosaz. Mechanická ucpávka – karbon/keramika. Rotační hřídel z oceli osazená těsněním pro ložiska. Zcela zakrytý, ventilátorem chlazený motor. Jednofázové motory, na vyžádání se zabudovanou tepelnou ochranou, kondenzátor je permanentně v obvodu. Ochrana motoru IP44 (dostupné též na vyžádání IP55). Izolace vinutí dle třídy F. Standardní napětí: 230V-50Hz jednofáz. 230V/400V-50Hz třífáz až do ≤ 4 kW, 400V/690V-50Hz pro síly > 4 kW. Jiná napětí a frekvence jsou dostupné na vyžádání. Instalace Při instalaci vždy naplňte těleso čerpadla před prvním zapnutím. Čerpadlo může být nainstalováno s motorovou hřídelí v horizontální nebo vertikální pozici. V případě, že čerpadlo je namontováno ve vertikální poloze, musí být motor umístěn nad tělesem čerpadla  

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Dimenze připojení [coul]

Ucpávka

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Počet stupňů

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Čerpadlo SAER FC 30-2C, 4kW, 400V

Cena za Čerpadlo SAER FC 30-2C, 4kW, 400V je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Čerpadlo SAER FC 30-2C, 4kW, 400V dozvědět více informací?

Ano můžete. Čerpadlo SAER FC 30-2C, 4kW, 400V – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED7142.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: SIGMA PUMPY 32-SVA OBĚŽNÉ KOLO (32-SVD), Ponorné čerpadlo Pumpa BLUE LINE PSDR750P, Požární proudnice Tajfun – Profi D/C, Náhradní motor 230V/50-60Hz Grundfos Unilift CC7 (96578974)

Povrchová čerpadla na vodu - Podobné produkty: Čerpadlo AQUACUP MOUSE Q 60 230V, Čerpadlo DAB JETINOX 102 T 400V, Pedrollo PKm 90 230V, Ruční pumpa NP 75 N hřbitovní