Chladícií plášť na čerpadlo 3"

2 312,00 

Katalogové číslo: 40598 Kategorie:
Výrobce: Belumi

Popis

Chladicí plášť na čerpadlo slouží k chlazení ponorného čerpadla ve studni. Chladicí plášť se používá tam, kde při chodu ponorného čerpadla nedochází k dostatečnému chlazení motoru, což je obvykle v kopaných studních, které jsou širší než 300mm.
Chladicí plášť na čerpadlo 3 "je vysoký 600mm; vnější průměr má 125mm; může být použit pro ponorná čerpadla do průměru 7,6cm (3")
Správná pracovní teplota čerpadla výrazně prodlužuje jeho životnost.

Motory ponorných čerpadel jsou svou konstrukcí a pracovními podmínkami specálně navrženy elektrické motory. Z náročných požadavků na jejich provoz pod vodou a v úzkém vrtu vyplývají určité provozní podmínky, které je nutné pro dlouhodobý a bezporuchovoý provoz takového motoru dodržet. Hlavní příčinou poškození motorů ponorných čerpadel je jejich přehřátí, které může nastat z důvodu častých startů, nebo nedostatečným odvodem tepla z motoru, případně kombinací těchto dvou okolností.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Chladícií plášť na čerpadlo 3"

Cena za Chladícií plášť na čerpadlo 3" je 2312 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Chladícií plášť na čerpadlo 3" dozvědět více informací?

Ano můžete. Chladícií plášť na čerpadlo 3" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 40598.

Produkt najdete v kategorii

Chladící plášte na čerpadla - Podobné produkty: Chladící plášť na čerpadlo 3,5" 125/90/600 0,37-1,1 kW, Chladící plášť na čerpadlo 4" 160/100/600 0,37-1,5 kW, Chladící plášť na čerpadlo 4" 160/100/600 1,5-5,5 kW