DAB GENIX 130 V230/50

Popis

Malé přečerpávací stanice určené pro akumulaci a automatické odčerpávání odpadních vod. Jejich použití je nezbytné tam, kde odpadní voda nemůže být vypouštěna samospádem. Přečerpávací stanice se instaluje přímo za WC. Použití je potřebné v případech, kdy odpadní vody procházející z WC, sprchy, umyvadla nebo bidetu není možno napojit přímo na potrubí gravitační knalizační sítě. Typ 110 je určen pro WC a je možné připojit další vstup – například umyvadlo. Typ 130 je určen pro WC a je možné připojit další tři zařizovací předměty, jako např. sprchový kout, umyvadlo a bidet. Nabízené typy vynikají tichým chodem. Čerpadlo je výkonné a spolehlivé s mělnícím systémem, který má lopatky z poniklované nerezové oceli. Velmi snadná údržba v případě blokace motoru, s možností odpojení dílčí sestavy motoru pouze s pomocí dvou šroubů. Navíc systém obsahuje vypouštěcí ventil, který umožní čitou a bezproblémovou údržbu. Integrované zpětné ventily v přívodním potrubí (a u typu 130 i v bočních spodních otvorech). K dispozici je jako příslušenství akustický alarm proti zaplavení a trubkový adaptér pro přizpůsobení Genix pro většinu stávajícího zařízení.

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Max. teplota média [°C]

Výkon [kW]

Objem [l]

Počet vstupů

Vhodné pro WC

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí DAB GENIX 130 V230/50

Cena za DAB GENIX 130 V230/50 je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o DAB GENIX 130 V230/50 dozvědět více informací?

Ano můžete. DAB GENIX 130 V230/50 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED0002.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Čerpadlo na olej a naftu AQUACUP MULTIOIL, EVAK PUMPS Ponorné čerpadlo EVAK V4S-3M12 400V, Domácí vodárna FLOW s ponorným čepadlem 4SSm Typ čerpadla: 4SSm 3/18, Délka kabelu: 45 m, Ovládání čerpadla: Tlakový spínač PM2, Náhradní plovákový spínač pro Grundfos Sololift2 C3 (97775346)

Ponorná kalová čerpadla - Podobné produkty: HCP PUMPS Kalové čerpadlo HCP BF-05UNF 230V s plovákem, Aquacup SHREDD 1100 QG, Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 180F Premium, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 250 s plovákem, 230V, 0,25kW, kabel 10m

Sanitární kalová čerpadla - Podobné produkty: Kalový box IBO SANIBO MINI, DAB GENIX 110 V230/50, Čerpací stanice Grundfos Multilift MSS.11.3.2 97901027, Chemické WC, 20 l, Seaflo SFPT-20-01