Dávkovací čerpadlo GEL PPI Typ: GEL.DOSAMATIC PPI BIG

Popis

Proporcionální dávkovací čerpadlo (možno přepnout na konstantní dávkování. Nastavení: konstantní, dělení/násobení pulzů, digitální mA, mV  napájecí napětí 230 V blokace běhu čerpadla při nízké hladině Varianty typ GEL.DOSAMATIC PPI – až 4 l/hodinu při tlaku 10 bar, typ GEL.DOSAMATIC PPI BIG – až 10 l/hodinu při tlaku 10 bar, typ GEL.DOSAMATIC PPI X5M – až 1,5 l/hodinu při tlaku 7 bar Nastavitelná regulace dávkování – jeden impuls na 1/10/100 litrů Proporcionální dávkování pouze s impulzními vodoměry řady GEL.IVLI materiál: hlavy čerpadla PVDF, O-kroužky FPM napojení na tlakové hadičky PVDF rozměru 6×4 mm součástí dodávky je sací koš, vstřik. tryska 1/2″ a prop. hadičky 6×4 mm

Další informace

Hmotnost

Typ

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dávkovací čerpadlo GEL PPI Typ: GEL.DOSAMATIC PPI BIG

Cena za Dávkovací čerpadlo GEL PPI Typ: GEL.DOSAMATIC PPI BIG je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Dávkovací čerpadlo GEL PPI Typ: GEL.DOSAMATIC PPI BIG dozvědět více informací?

Ano můžete. Dávkovací čerpadlo GEL PPI Typ: GEL.DOSAMATIC PPI BIG – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1697/2.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Zubové čerpadlo na oleje PIUSI VISCOMAT DC 120/1 24V, Ponorné čerpadlo Leo 3XRm2/27-0,75, Čerpadlo na chladiva IBO COLP Typ: COLP3-180T, Ponorné čerpadlo FROG 3-06S, 20m kabel, 230V

Dávkovací čerpadla - Podobné produkty: Dávkovací čerpadlo GEL PPI Typ: GEL.DOSAMATIC PPI, Dávkovací čerpadlo SEKO Tekna TPG 803 PVDF/Teflon/Viton, Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P PV/T/C (97720977), Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P-PVC/V/C (97720962)

Průmyslová čerpadla - Podobné produkty: Automatická tlaková stanice ATS PUMPA 2 EH s frekvenčním měničem Varianta: 2 EH 15/4 TE, Automatická tlaková stanice ATS PUMPA 2 EH s frekvenčním měničem Varianta: 2 EH 5/7 TE, Čerpadlo na chladiva IBO COLP Typ: COLP2-250T, Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P-PVC/V/C (97720962)