Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l

2 137,00 

Katalogové číslo: 38280 Kategorie:
Výrobce: PolyWELL

Popis

Dezinfekce PolyHMG odstraňuje zbarvení a zápachy organického původu. Má silné algicidní ( "protiřasové") účinky. Neobsahuje žádný přidaný chlor, alkohol, aldehyd, fenol, louh, formaldehyd ani těžké kovy a má vyrovnané pH. Eliminuje všechny druhy bakterií, virů, řas a hub a doporučuje se použít v nových studních před rozborem vody.
Dezinfekce PolyWELL slouží k desinfekci vrtů, studní, vodních a retenčních nádrží je určena zejména pro studny, které byly vytopené po záplavách, zda nebyly delší domu využívány. Aplikací této dezinfekce pomůžete vodnímu zdroji regenerovat a vyčistit se. Vhodná je i jako prevence, kde díky shlukování bakterií dokážete vodu udržet dlouhodobou čistou a kvalitní.
Oblasti použití:

studny,
jezírka,
nádrže,
vodojemy,
retenční nádrže

Jako dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l funguje?
PolyHMG s antimikrobiálními vlastnostmi je sloučenina alkyl s kopolymerem na bázi guianidu. Za svou funkci vděčí PolyHMG hlavně schopnostem svých funkčních skupin guanidu vytvářet vazby s buněčnou membránou patogenních mikrobů.
Po navázání pronikne funkční skupina guanídov do cytoplazmy buňky a potlačí její regulační funkci. Její narušením způsobí, že buňka není schopna fungovat tak, jak potřebuje a nakonec zahyne.

Popis destrukčního procesu buňky:

průnik molekuly biocidu PolyHMG buněčnou membránou mikrobu
rozptyl pohlceno molekul PolyHMG přes celou buněčnou stěnu
narušení a zničení cytoplazmatické buněčné membrány
obsah buňky uniká do mezibuněčného prostoru destabilizaci buněčnou membránou
nastává buněčná smrt

Všechny účinky jsou namířeny proti virům, gram-pozitivním a gram-negativním bakteriím, houbám a prvokům. Na druhé straně však PolyHMG nepoškozuje buňky větších organismů, (tj. Lidské a zvířecí buňky) kvůli jejich odlišné molekulární struktuře a biochemickým vlastnostem, (například naše buňky obsahují cholesterol, který pomáhá naši buněčnou membránu stabilizovat) a odlišnosti naší cytoplazmy a buněčného jádra.
Produkty PolyHMG patří do třídy bezpečné látky s nízkou toxicitou při požití nebo zasažení pokožky.
PolyHMG patří do nejnižší III. třídy alergické aktivity, tj. nezpůsobuje žádné alergie.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l

Cena za Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l je 2137 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l dozvědět více informací?

Ano můžete. Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 1l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38280.

Produkt najdete v kategorii

Dezinfekce studen, vrtů, nádrží - Podobné produkty: Dezinfekce PolyHMG – PolyWELL 0,25l