Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P PV/T/C (97720977)

Popis

SMART Digital DDE je kompaktní objemové membránové dávkovací čerpadlo s pohonem s proměnnými otáčkami (krokový motor) a inteligentní řídicí elektronikou s minimální spotřebou energie. Série SMART Digital Dosing pracuje po celé délce zdvihu k zajištění optimální přesnosti, zahlcení a sání i v případě odplyňovacích kapalin. Doba jednotlivých výtlačných zdvihů se liší podle nastaveného objemu, čímž je dosaženo optimálního hladkého a plynulého průtoku. Západková montážní deska umožňuje instalaci ve třech různých polohách bez nutnosti použití jakéhokoli dalšího příslušenství. Průtok dávkování lze nastavit pomocí nastavovacího knoflíku na logaritmické stupnici od 0,1 do 100 %. Použití Chemizace, hnojivová závlaha Dezinfekce vody, úprava pitné vody, odsolování Vytápění v průmyslu Mytí a čištění, dodávka a čerpání vody Úprava odpadní vody Vlastnosti Tlačítko 100 % (max. objem), např. pro odvzdušnění. Přepínač mezi ručním a impulsním provozním režimem. Stavové LED diody impulsního a ručního provozního režimu. Mechanické blokování k ochraně čerpadla proti neoprávněnému přístupu. Dávkovací hlava: Univerzální membrána celá z PTFE s dlouhou životností a chemickou odolností. Dvojité kulové ventily pro nejvyšší přesnost dávkování. Odvzdušňovací ventil pro snadné spouštění. Provoz: Ruční dávkování od 0,1 do 100 % Impulsní řízení (funkce dělitele zahrnuta) Vstup pro signál impulsní, externího zastavení. Vstup pro signál prázdné nádrže. Varianta řízení: P Výstupní relé: ne Instalační sada obsahuje: 2 přípojky čerpadla (Hose 4/6 mm 3). Patní ventil (bez hladinového spínače). Vstřikovací jednotka. Výtlačná hadice 6 m z PE. Sací hadice 2 m z PVC. Odvzdušňovací hadice 2 m z PVC (4/6 mm).

Další informace

Napětí [V]

Ucpávka

Hmotnost

Max. povozní tlak [bar]

Max. výkon [l/hod]

Materiál hlava

Kuličky

Membrána

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P PV/T/C (97720977)

Cena za Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P PV/T/C (97720977) je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P PV/T/C (97720977) dozvědět více informací?

Ano můžete. Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P PV/T/C (97720977) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED88413.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo FROG 5-08S, 20m kabel, 230V, Ponorný motor IBO 3″ 230 V bez kabelu Příkon: 1,1 kW, Ponorné čerpadlo E-TECH VN 3/9 1,5kW 230V, Pedrollo BCm 15/50 kabel 10m

Dávkovací čerpadla - Podobné produkty: Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 B PP/E/C (97720906), Dávkovací čerpadlo GEL PPI Typ: GEL.DOSAMATIC PPI BIG, Dávkovací čerpadlo GEL PPI Typ: GEL.DOSAMATIC PPI X5M, Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 15-4 B-PVC/E/C (97720991)

Průmyslová čerpadla - Podobné produkty: Čerpadlo na chladiva IBO COLP Typ: COLP2-250T, Automatická tlaková stanice ATS PUMPA 2 EH s frekvenčním měničem Varianta: 2 EH 9/8 TE, Automatická tlaková stanice ATS PUMPA 3 EH s tlakovými spínači Varianta: 3 EH 20/3 TS, Digitální dávkovací čerpadlo Grundfos DDE 6-10 P-PVC/V/C (97720962)