Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l – RTS

10 941,00 

Katalogové číslo: 114579 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla 2,5" STM 31 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo 2,5 "STM 31 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a vybrat ty, které vám vyhovují nejvíce.
Výhodou produktu – domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l – je tlaková nádoba, která je v tomto setu použita. Je to tlaková nádoba 60l stojato-ležatá s manometrem. Nemusíte tak řešit, zda zvolíte tlakovou nádobu stojatou nebo ležatou.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l obsahuje:

Ponorné čerpadlo 2,5 "STM 31
Připojovací set k ponorným čerpadlům 1 "se zpětnou klapkou
Tlaková nádoba 60l stojato-ležatá s manometrem
Integrovaný tlakový spínač s manometrem
Hadice spojovací 1 "flexi 70cm s kolenem
Kulový ventil MF, P 1 "
PE přechod 32/1 "vnitřní závit

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l – RTS

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l – RTS je 10941 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 114579.

Produkt najdete v kategorii

Vodárna s ponorným čerpadlem 60L - Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 60l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 150 / 60L, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 60l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 20 / 60l – RTS