Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 60l

8 337,00 

Katalogové číslo: 114563 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Domácí vodárna s ponorným vřetenovým čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55/50l 230V je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla 3 – SQIBO – 0,55 je především v tom, že je možné použít jej při čerpání vody z větších hloubek než 8m.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně je vřetenové a proto je možné použít jej i do čerstvých/nových studní a vrtů. Dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých/nových vrtech ještě nacházejí.
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo ve studni, která obsahuje zmíněné abrazivní látky, může se stát, že po čase se vřeteno odře a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika – celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož daný set je v podstatě spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně – podle použití, záruka se vztahuje pouze na práci výměny. Po výměně je čerpadlo znovu jako nové.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SQIBO – 0,55/50L obsahuje:

čerpadlo SQIBO – 0,55
tlaková nádoba AQUA OLA stojatá 50L
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Všimněte si prosím související produkty. U každé domácí vodárny jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a vybrat ty, které vám nejvíce vyhovují.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 60l

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 60l je 8337 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 60l dozvědět více informací?

Ano můžete. Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 60l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 114563.

Produkt najdete v kategorii

Vodárna s ponorným čerpadlem 60L - Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 24 / 60L – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 60l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SKM 100 / 60L