Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l

8 622,00 

Katalogové číslo: 114570 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Domácí vodárna s ponorným vřetenovým čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l 230V je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla 3 SQIBO – 0,75 / 60l je především v tom, že jej lze použít při čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně je vřetenové, a proto je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů. Dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, které obsahují zmíněné abrazivní látky, může se stát, že po čase se vřeteno odře a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění takzvaně celá mechanika, tedy celý set – vřeteno, rotor, stator. Jelikož daný set je v podstatě spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně – podle použití. Záruka se vztahuje pouze na práci výměny. Po výměně je čerpadlo znovu jako nové.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají, a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky, a vybrat ty, které vám nejvíce vyhovují.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l obsahuje:

čerpadlo SQIBO – 0,75
tlaková nádoba stojatá 60L AQUA OLA
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1 "
zpětná klapka 1 "
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "
kulový ventil MF, M 1 "

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l je 8622 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l dozvědět více informací?

Ano můžete. Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 114570.

Produkt najdete v kategorii

Vodárna s ponorným čerpadlem 60L - Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-27 / 60l – RTS, Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3,5" SC 2-14 400V / 60l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l