Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 50l – RTS

15 229,00 

Katalogové číslo: 40032 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla 3" STM 28 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo 3" STM 28 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a vybrat ty, které vám vyhovují nejvíce.
Výhodou produktu – domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 50l – je tlaková nádoba, která je v tomto setu použita. Je to tlaková nádoba 50l stojato-ležatá s manometrem. Nemusíte tak řešit, zda zvolíte tlakovou nádobu stojatou nebo ležatou.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 50l obsahuje:

čerpadlo 3 "STM 28
tlaková nádoba 50L stojato-ležatá
tlakový spínač PC-2
vsuvka redukovaná 5/4 "x 1"
zpětná klapka 1 "
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1 "
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1 "
kulový ventil MF, M 1 "

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 50l – RTS

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 50l – RTS je 15229 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 50l – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 50l – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 40032.

Produkt najdete v kategorii

Vodárna s ponorným čerpadlem 50L - Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 16 / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3,5" SC 2-18 400V / 50l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-37 / 50l – RTS