Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l

11 962,00 

Katalogové číslo: 114571 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 je určena k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla IBO 3 SDM24 je především v tom, že je možné jej použít k čerpání vody z větších hloubek než 8 m.
Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM24 má plovoucí oběžná kola a tím zvýšenou odolnost vůči písku, nebo jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 je vhodná při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Tím, že ponorné čerpadlo použité v této domácí vodárně má plovoucí oběžná kola, je možné jej použít i do čerstvých / nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu se zvýšeným obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.
Všimněte si prosím související produkty. Při každé domácí vodárně jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat. Při výběru si samozřejmě můžete prohlédnout i jiné produkty z naší široké nabídky a najít ty, které vám vyhovují nejvíce.
Výhodou produktu – domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l – je tlaková nádoba, která je v tomto setu použita. Je to tlaková nádoba 60l stojato-ležatá s manometrem. Nemusíte tak řešit, zda zvolíte tlakovou nádobu stojatou nebo ležatou.
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l obsahuje:

čerpadlo 3 SDM24
tlaková nádoba stojato-ležatá 60L s manometrom
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
spätná klapka 1 " 
spojovacia hadica 80cm 
prechodový kus s vonkajším závitom 32×1"
prechodový kus s vnútorným závitom 32×1"
guľový ventil MF, M 1"

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l je 11962 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l dozvědět více informací?

Ano můžete. Domácí vodárna s ponorným čerpadlem IBO 3 SDM24 / 60l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 114571.

Produkt najdete v kategorii

Vodárna s ponorným čerpadlem 60L - Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 31 / 60l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 – SQIBO – 0,55 / 60l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" STM 28 / 60l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 "STM 24 / 60l – RTS