Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/60l

8 751,00 

Katalogové číslo: 114560 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50/60l je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo se širokou škálou použití.
Použití:
Je určeno k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a mnohostranné využití ponorného čerpadla IBO SCR – 0,50 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto čerpadlo lze použít do vrtů, při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou pro postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo IBO SCR – 0,50 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Výhody:
Tím, že je toto ponorné čerpadlo vřetenové, lze jej použít i do čerstvých/nových studní a vrtů, protože dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých/nových vrtech ještě nacházejí.
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo ve studni, která obsahuje zmíněné abrazivní látky, může se stát, že po čase se vřeteno odře a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika – celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož je daný set v podstatě spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně – podle použití, záruka se vztahuje pouze na práci výměny. Po výměně je čerpadlo znovu jako nové.

Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/60L obsahuje:

čerpadlo SCR-0,50
tlaková nádoba stojatá 60L s manometrem
tlakový spínač PC-2
vsuvka 1"
zpětná klapka 1"
spojovací hadice 80cm
přechodový kus s vnějším závitem 32×1"
přechodový kus s vnitřním závitem 32×1"
kulový ventil MF, M 1"

Všimněte si prosím související produkty. U každé domácí vodárny jsou produkty, které se nejčastěji používají a které můžete potřebovat.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/60l

Cena za Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/60l je 8751 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/60l dozvědět více informací?

Ano můžete. Domácí vodárna s ponorným čerpadlem SCR-0,50/60l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 114560.

Produkt najdete v kategorii

Vodárna s ponorným čerpadlem 60L - Podobné produkty: Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3 SQIBO – 0,75 / 60l, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 2,5 "STM 24 / 60L – RTS, Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3,5" SC 2-14 400V / 60l – RTS, Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3Ti-15 / 60l – RTS