Elektrocentrála digitální invertorová HERON (8896218)

Katalogové číslo: ED2901 Kategorie: , ,

Popis

Heron nabízí mimořádně tiché, malé a lehké benzínové agregáty, které díky zabudovanému invertorovému systému „čistí“ vysokofrekvenční elektrický proud z alternátoru do nedeformované výstupní křivky a umožňují tak jejich specifické využití. Díky své nízké hmotnosti, malým rozměrům, mimořádně tichému chodu a minimální spotřebě, jsou tyto digitální generátory ideálním zdrojem energie při rekreaci (chaty, karavany, lodě apod.) a na expedicích. Dokonalá kvalita napětí, zajištěná invertorovým systémem vyhlazení výstupní křivky, však umožňuje jejich využití také pro napájení citlivé elektroniky, jako je výpočetní technika nebo lékařské vybavení. Výhody Díky funkci inteligentní regulace otáček v závislosti na spotřebě je tato digitální elektrocentrála až o 40% ekonomičtější oproti běžným elektrocentrálám Velikost nádrže umožňuje až 7,5 hodin nepřetržitého provozu (v závislosti na zatížení) Praktická rukojeť a nízká hmotnost umožní snadný transport elektrocentrály Spojením dvou stejných elektrocentrál dosáhnete provozního výkonu 1,6kW Díky snadné přemístitelnosti a kvalitnímu výstupu lze pomocí digitálních elektrocentrál Heron napájet elektrické nářadí, domácí spotřebiče a jemnou elektroniku včetně televize, videa, počítače, rádia i přístrojovou techniku všeho druhu, včetně citlivých lékařských přístrojů. Stejně dobře jsou použitelné jako rychlý, lehký, tichý a výkonný zdroj elektrické energie na chatách, lodích či na cestách. Výstupem 12V je možné dobíjet 12V autobaterie, případně napájet spotřebiče na jednosměrné 12V napětí. Provoz Digitální elektrocentrály představují technologický skvost mezi elek- trocentrálami. Inovativním řešením motoru s multipólovým alternátorem a použitím invertorové technologie bylo dosaženo dokonalého tvaru sinusové křivky výstupního napětí a snížení hmotnosti a rozměrů elektrocentrály o více než 50% oproti konvenčním zařízením. Hluk – Hlučnost je díky jedinečné konstrukci o 8% nižší, než stanovuje evropská NOI směrnice 2000/14 ES Chlazení – Unikátní systém labyrintového nuceného chlazení zabezpečuje optimální chlazení všech součástí elektrocentrály a zajišťuje tak ideální podmínky pro její práci. Fotovoltaické systémy Díky vynikající charakteristice výstupního napětí jsou invertorové elektrocentrály HERON vhodné k použití také jako záložní zdroj pro fotovoltaické ostrovní systémy. Tyto elektrocentrály zaručují dokonalou výstupní křivku a spolu s funkcí automatické regulace výkonu představují spolehlivého partnera sofistikovaným nabíječkám ostrovních systémů.  

Další informace

Hmotnost

Stupeň krytí

Objem nádrže [l]

Počet fází

Výkon provozní [kW]

Účiník

Výkon motoru max. [kW / HP]

Spotřeba [l/kWh]

DC jmenovitý proud

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Elektrocentrála digitální invertorová HERON (8896218)

Cena za Elektrocentrála digitální invertorová HERON (8896218) je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Elektrocentrála digitální invertorová HERON (8896218) dozvědět více informací?

Ano můžete. Elektrocentrála digitální invertorová HERON (8896218) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED2901.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo E-TECH VN 3/8 1,1kW 230V, Povrchové čerpadlo IBO JSW 200, 230V, 1,8kW, Ponorné čerpadlo Blue Line PMC1004P.1, GRUNDFOS MAGNA1 40-150F 220 230V PN6/10

Elektrocentrály - Podobné produkty: Elektrocentrála digitální invertorová HERON (8896221), Benzínová elektrocentrála HERON 13HP/5,5kW (400V), 2×2,2kW (230V) (8896412), Elektrocentrála digitální invertorová HERON 8896219, Elektrocentrála HERON 8896418

Požární technika - Podobné produkty: Benzínová elektrocentrála HERON (8896420), Motorová stříkačka PH-DELTA, Koš na požární hadice Profi – Nerez B75, Požární hadice PH – ZÁSAH B75 – s Al spojkou (5m)