Expanzní nádoba SEAFLO 0,75l

Popis

Tlumič pro utlumení vodního rázu v potrubí. Tlumič, nebo akumulační nádrž umožňuje, aby čerpadlo dosáhlo plynulejšího průtoku a tlumilo rázy v potrubí při uzavření a otevření kohoutku. Zároveň šetří čerpadlo v četnosti spínání a vypínání. Tím prodlužuje životnost čerpadla.

Další informace

Dimenze připojení [coul]

Hmotnost

Max. povozní tlak [bar]

Objem nádoby [l]

Provedení

Atest na pitnou vodu

Spolehlivost

pa_

6571

Distribuce

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Expanzní nádoba SEAFLO 0,75l

Cena za Expanzní nádoba SEAFLO 0,75l je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Expanzní nádoba SEAFLO 0,75l dozvědět více informací?

Ano můžete. Expanzní nádoba SEAFLO 0,75l – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED2208.

Produkt najdete v kategorii

Tlakové a expanzní nádoby na vodu - Podobné produkty: Tlaková nádoba Pumpa SMH 80/10 horizontální s vakem, MAXIVAREM LS 500 V, JOVAL 100H nerezová ležatá tlaková nádoba bez vaku, JOVAL 60V nerezová stojatá tlaková nádoba bez vaku

Tlakové nádoby a nádrže na vodu - Podobné produkty: DAMBAT Tlaková nádoba WATERFORT WF-24l horizontální s vakem, Tlaková nádoba s vakem JOVAL 70 VIM nerez, Odlučovací nádrž OM Objem: 350 l, Tlaková nádoba Pumpa SMH 80/10 horizontální s vakem

Tlakové nádoby s membránou -