EZH-12V Automat.IP-54

1 692,00 

Katalogové číslo: 5182 Kategorie:
Výrobce: OEZ Slovakia

Popis

Elektrodové zařízení EZH-12V slouží ke spínání nebo rozpínání elektrických obvodů v závislosti na výšce hladiny elektricky vodivé kapaliny, pokud tato nepůsobí agresivně na materiál elektrod ponořených v této kapalině. Používá se hlavně na sledování hladiny pitné a užitkové vody, k řízení čerpadla při odčerpávání vody ze studny a chrání čerpadlo proti chodu nasucho. Je vhodné použít při vrtaných a kopaných studní. Pracuje ve spojení s ponornými elektrodami EP 800.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí EZH-12V Automat.IP-54

Cena za EZH-12V Automat.IP-54 je 1692 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o EZH-12V Automat.IP-54 dozvědět více informací?

Ano můžete. EZH-12V Automat.IP-54 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 5182.

Produkt najdete v kategorii

Ovládací jednotky - Podobné produkty: Frekvenční měnič ARCHIMEDE IMMP BC 1.1 kW s LCD displejem, Brio SK-13 s manometrem, Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V, Frekvenční měnič ARCHIMEDE IMMP1.1W 1,1kW 1x230V max.9A pro čerpadlo