Filtr Dosal pračkový G3/4"

469,00 

Katalogové číslo: 16999 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

DOSAL pračkový filtr s polyfosfátovými krystaly. Zabraňuje tvorbě vápenatých usazenin v pračkách, šetří energii na ohřev vody, snižuje spotřebu pracích prostředků a zabraňuje tvorbě bílých skvrn na textilu. Dosal je navržen speciálně pro přímé připojení na pračkový ventil.
Vstupní a výstupní závitové připojení: 3/4" plastové (PP, PVC)
Max. tlak: 7 bar
Max. teplota: 35 °C
Min. teplota: 4 ºC
Max. tvrdost vody: 500 ppm (5 mmol / l nebo 28ºdH)
Rozměry (V x Š x H) v mm: 130 x 68 x 68
Životnost náplně: cca 6 měsíců.
Voda upravená polyfosfáty může být ohřátá na max. teplotu 75 – 80 °C.Při vyšší teplotě se účinnost polyfosfátů výrazně snižuje.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Filtr Dosal pračkový G3/4"

Cena za Filtr Dosal pračkový G3/4" je 469 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Filtr Dosal pračkový G3/4" dozvědět více informací?

Ano můžete. Filtr Dosal pračkový G3/4" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16999.

Produkt najdete v kategorii

Filtr na vodu před čerpadlo - Podobné produkty: Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání