Filtr JUNIOR 7 "DOSAPROP + náplň, připojení 1"

1 227,00 

Katalogové číslo: 16996 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Filtr JUNIOR 7" DOSAPROP + náplň, připojení 1" je určen k ochraně proti vodnímu kameni a korozi pro domácí i průmyslové instalace.
Použití:

Domácí použití – ochrana vodovodních trubek, baterií, sprch, praček, boilerů.
Technické použití – ochrana topných systémů, výměníků tepla, jednotek reverzní osmózy, ochrana systémů průmyslových vod a jiných instalací.

Vlastnosti:

Ochrana proti vodnímu kameni a korozi.
Systém s proporcionálním dávkováním polyfosfátů na základě principu Venturiho efektu.
Dávkování polyfosfátů v souladu s Nařízením EU 98/83/CE pro pitnou vodu.
Průměrná životnost: kolem 6 měsíců.
Údržba: žádná.

Technické parametry:

Max. pracovní teplota:  35°C
Max. tvrdost:  50°F (500 ppmCaCO3 )
Max. tlak:  8 bar
Minimální teplota:  4ºC
Maximální průtok:  1 400 l/h
Rozměry V x Š x H v (mm):  247 x 145 x 130
Max. tvrdost vody:  500 ppm CaCO3 (28 dH nebo 5 mmol/l)

Poznámka: Ošetřovaná voda může být zahřátá na 75°-80°C, při zvyšování teploty polyfosfát postupně ztrácí efektivitu filtrování.
Polyfosfátové krystaly zabraňují usazování vodního kamene, postupně rozpouštějí již existující povlaky vodního kamene a na vnitřních stěnách kovových zařízení vytvářejí tenký antikorozní ochranný film. Polyfosfát nezměkčuje vodu, protože nedochází k odstranění minerálů z vody, ale zabraňuje usazování vodního kamene.
Pro použití na úpravu pitné vody lze použít polyfosfátové krystaly pouze v kombinaci s proporcionálním dávkovacím filtrem DOSAPROP. Náplň je třeba vyměnit vždy nejpozději po 6 měsících (poté náplň ztrácí účinnost, stane se mazlavá a hrozí slepení náplně) nebo při poklesu náplně více než o polovinu.
Cena filtru zahrnuje a balení obsahuje: Klíč k filtru, držák na zeď, vložky a šrouby.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Filtr JUNIOR 7 "DOSAPROP + náplň, připojení 1"

Cena za Filtr JUNIOR 7 "DOSAPROP + náplň, připojení 1" je 1227 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Filtr JUNIOR 7 "DOSAPROP + náplň, připojení 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. Filtr JUNIOR 7 "DOSAPROP + náplň, připojení 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16996.

Produkt najdete v kategorii

Vodní filtry 7" JUNIOR - Podobné produkty: Filtr JUNIOR 7 "připojení 1", Filtr JUNIOR 7" TRIO připojení 1", Filtr JUNIOR 7" DUO připojení 1"