Filtr JUNIOR 7" TRIO připojení 1"

1 525,00 

Katalogové číslo: 38183 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Filtr JUNIOR 7" TRIO je určen pro všechny typy vložek: mechanická, chlór, bakterie, dusičnany, železo. Vložka k zamezení tvorby vodního kamene se může v tomto případě použít pouze pro technické účely, protože voda protéká přes polyfosfátovou vložku plnoprůtokově a není proto vhodná k pitným účelům.
Filtr JUNIOR 7" TRIO se používá k úpravě pitné a užitkové vody v domácnostech a v průmyslu. Použití filtračních vložek s označením SX – třístupňová filtrace.
Použití:

Filtrace a ošetření vody s neutrálním pH a pitné vody.
Domácí použití – filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití – před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické parametry:

Max. pracovní tlak:  8 (Bar)
Max. pracovní teplota:  45 (°C)
Velikost vložky:  7" (173 mm)
Připojovací závity:  G 1"
Výška obalu filtru:  233 (mm)
Minimální teplota vody:  4ºC
Nádoba:  PET
Hlava filtru:  PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit:  mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm:  233 x 336 x 107

Cena filtru zahrnuje: klíč, držák, vložky a šrouby.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Filtr JUNIOR 7" TRIO připojení 1"

Cena za Filtr JUNIOR 7" TRIO připojení 1" je 1525 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Filtr JUNIOR 7" TRIO připojení 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. Filtr JUNIOR 7" TRIO připojení 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38183.

Produkt najdete v kategorii

Vodní filtry 7" JUNIOR - Podobné produkty: Filtr JUNIOR 7 "DOSAPROP + náplň, připojení 1", Filtr JUNIOR 7" DUO připojení 1", Filtr JUNIOR 7 "připojení 1"