Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1"

2 058,00 

Katalogové číslo: 38190 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1" je určen pro všechny typy vložek: mechanická, chlór, bakterie, dusičnany, železo. Vložka pro zamezení tvorby vodního kamene může být v tomto případě použita pouze pro technické účely, jelikož voda protéká přes polyfosfátovou vložku plnoprůtokově a není proto vhodná pro pitné účely.

Použití:

Filtrace a ošetření vody s neutrálním pH a pitné vody.
Domácí použití – filtrace a ošetření pitné vody, ochrana baterie, boilerů, praček a jiných instalací.
Technické použití – před-filtrace, mikro-filtrace, ochrana čerpadel, topných systémů, demineralizace a odstranění chlóru, ochrana jednotek reverzní osmózy.

Technické parametry:

Max. pracovní tlak:  8 (Bar)
Max. pracovní teplota:  45 (°C)
Velikost vložky:  20" (505 mm)
Připojovací závity:  G 1"
Výška obalu filtru:  577 (mm)
Nádoba filtru:  PET
Hlava filtru:  PP
Těsnicí O-kroužek:  EPDM
Vstupní/výstupní závit:  mosaz CW 614 N

Cena filtru zahrnuje: obal filtru, klíč, držák na zeď, držák vložky a montážní šrouby. Balení neobsahuje filtrační vložku.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1"

Cena za Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1" je 2058 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. Filtr MASTER 20" DUO obal, připojení 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38190.

Produkt najdete v kategorii

Vodní filtry 20" MASTER - Podobné produkty: Filtr MASTER 20" obal, připojení 1", 20" FILTER MASTER BB G6 / 4" TRANSPARENTNÍ