Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání

456,00 

Katalogové číslo: 38065 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Odpískovací filtr diskový se používá pro efektivní čištění vody od písku a nečistot do 130 mcr na saní pro samonasávací čerpadla. Při použití odpískovacího filtru se zajišťuje ochrana čerpadla tím, že při nasávání do čerpadla nedostanou částice písku, nebo jiné abrazivní látky a nedojde tak k opotřebení nebo zničení oběžných kol čerpadla. Odšroubováním spodního krytu filtru lze velmi snadno vyjmout diskovou vložku a opláchnout ji pod tekoucí vodou, čímž znovu nastane její plná funkčnost. Filtr je určen pro ochranu celého vodního systému. Počínaje sání čerpadla přes výtlak k odběrným místům. Mezi nejčastější příznaky opotřebení čerpadla vlivem písku je slabší výkon čerpadla, stejně jako problém ztráty tlaku v systému. Jelikož je obal filtru neprůhledný je potřeba kontrolovat stav znečištění filtru.

Max. pracovní tlak: 8 bar
Nominální průtok: 5 m3 / h
Filtrační plocha 170 cm2 (Disk)

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání

Cena za Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání je 456 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání dozvědět více informací?

Ano můžete. Filtr odpískovací diskový 1 "130mcr – na sání – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38065.

Produkt najdete v kategorii

Filtr na vodu před čerpadlo - Podobné produkty: Filtr Dosal pračkový G3/4"