FILTR PRO ÚPRAVU TVRDOSTI VODY DEVAP- KAB PRO

Katalogové číslo: ED1695 Kategorie: ,

Popis

Zařízení určené pro úpravu pitné a technologické vody změkčováním. Součástí je chlorinátor pro desinfekci nádrže a rozvodů změkčovače a plně elektronická programovací a řídicí jednotka sbarevným displejem; řízení proplachu podle času a/nebo objemu. Součástí je také by -pass pro plynulé nastavení výstupní tvrdosti a kompaktní nádrž na sůl. Tyto změkčovače vody musejí být provozovány s tlaky v rozsahu od 2 do max. 8 bar, přivyšším tlaku je požadována instalace tlakového redukčního ventilu na přívodu vody do změkčovače. Jednotka musí být provozována při teplotách v rozsahu od 4 °C do 43 °C. Nepoužívejte tyto změkčovače na přívodu teplé vody. Zařízení nesmí být vystaveno vlhku, přímému slunečnímu záření, či teplotám mimo výše zmíněný rozsah. Vyrobeno v souladu s požadavky normy EN ISO 9001:2008, Možnost nastavení koncentrace tvrdosti vody na výstupu z filtru. Pro správnou funkci zařízení je nutno doplňovat do zásobníku regenerační sůl určenou prozměkčovací filtry. Spotřeba regenerační soli je individuální a je závislá na celkové tvrdosti upravované vodyv místě instalace. POZOR! – Změkčovací filtr musí být připojen na odpad s dostatečnou hltností a do elektrickésítě o napětí 230 V!!! Techniské parametry Typ řídicí jednotky:BNT-850 ovládací ventil Měřič integrovaný v bypassu:ano Obsah katexové náplně: 25 l Doporučené nastavení cyklu: Nastavení trvání zpětného proplachu: 3 min. Nastavení trvání solanky:45 min. Nastavení trvání proplachu:3 min. Nastavení trvání náplně:3 min. Množství soli použité pro regeneraci:1,22 kg Spotřeba vody pro regeneraci:25 l Rozměr nádrže:10 x 35 cm Objem nádrže na sůl:52 kg Průtok (pouze ventil): Průtok při tlakové ztrátě 1 bar:4500 l/h Průtok při tlakové ztrátě 1,7 bar:5900 l/h Průtok při zpětném proplachu:1600 l/h Přepravní hmotnost:38,6 kg Typ regenerace:spádová Rozměr potrubí:3/4″ nebo 1″ Hydraulická připojení:obsahuje 1″ přímé fitinky Typ katexové náplně:pryskyřice s extrémně vysokou kapacitou iontové výměny El. napájení:Vstupní 220-240 V AC 50/60 Hz Výstupní 12 V AC 650 mA Teplota vody:3 až 38 °C Tlak vody:0,14 až 0,86 MPa (1,4 až 8,6 bar)

Další informace

Hmotnost

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí FILTR PRO ÚPRAVU TVRDOSTI VODY DEVAP- KAB PRO

Cena za FILTR PRO ÚPRAVU TVRDOSTI VODY DEVAP- KAB PRO je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o FILTR PRO ÚPRAVU TVRDOSTI VODY DEVAP- KAB PRO dozvědět více informací?

Ano můžete. FILTR PRO ÚPRAVU TVRDOSTI VODY DEVAP- KAB PRO – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1695.

Produkt najdete v kategorii

Filtrace a úprava vody - Podobné produkty: Změkčovací filtr pro úpravu tvrdosti vody IVAR DEVAP Varianta: IVAR.DEVAP-KAB 005, IVAR Sterilizační UV lampa IVA.HA325, Změkčovací filtr pro úpravu tvrdosti vody IVAR DEVAP Varianta: IVAR.DEVAP-KAB 030, Změkčovací filtr pro úpravu tvrdosti vody IVAR DEVAP Varianta: IVAR.DEVAP-KAB 020

Vodoinstalační materiál - Podobné produkty: Chladicí plášť PEDROLLO 3,0-7,5 kW (1000mm) 4″, Uzavírací klapka s pákou AHP L32 171 616.P11 Typ: DN 250, Uzavírací klapka s pákou AHP L32 171 616.P11 Typ: DN 40, Karasto Spojka STORZ B75 s přírubou DN80