Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1"

1 810,00 

Katalogové číslo: 38184 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Filtr SENIOR TRIO se používá se pro úpravu pitné a užitkové vody v domácnostech a průmyslu. Použití vložek s označením SX. (Třístupňová filtrace)
Cena filtru zahrnuje: obal filtru, klíč, držák na zeď, držák vložky a montážní šrouby. Balení neobsahuje filtrační vložku.
Technické parametry:

Max. provozní tlak: 8 bar
Max./min. teplota vody: 45 ° C / 4 ° C
Nádoba filtru: PET
Hlava filtru: PP
O-kroužek: EPDM
Vstupní / výstupní závit: mosaz CW 614 N
Rozměry (V x Š x H) v mm: 325 x 336 x 107

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1"

Cena za Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1" je 1810 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. Filtr SENIOR 10" TRIO připojení 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38184.

Produkt najdete v kategorii

Vodní filtry 10" SENIOR - Podobné produkty: Filtr SENIOR 10 "DOSAPROP + HA vložka, připojení 1", Filtr SENIOR 10 "DUO připojení 1", Filtr SENIOR 10" MONO připojení 1"