Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V

18 711,00 

Katalogové číslo: 38068 Kategorie:
Výrobce: Watertech

Popis

Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V pracuje v jedinečném systému bez nutnosti připojení přídavné tlakové nádoby.
Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V ovládá čerpadlo pomocí jednoduchého systému displejů a tlačítek. Mimo jiné je zajištěn proti přehřátí, při nedostatku vody (ochrana proti běhu nasucho) a včas vypne čerpadlo tak, aby nedošlo k žádnému poškození motoru čerpadla. Ideální využití frekvenčního měniče je při celoročním zapojení domu, kombinovaném provozu či rozsáhlejší automatické závlaze, kde je požadován nejvyšší komfort.
Frekvenční měnič zajišťuje nejlepší způsob pro regulaci ponorného nebo povrchového čerpadla. Reguluje výkon čerpadla v závislosti na nastaveném tlaku a požadovaném průtoku. Ne vždy je potřebný maximální výkon čerpadla a tak na rozdíl od jiných tlakových jednotek sepne čerpadlo na výkon, který je potřebný pro udržení aktuálního – požadovaného tlaku. Díky takové regulaci šetříte nejen elektrickou energii, ale také životnost samotného čerpadla či spotřebičů v domácnosti, které tak netrpí výkyvy tlaku, například myčka nádobí, pračka atp.
Celé ovládání frekvenčního měniče spočívá v prvotním nastavení hodnot při prvním startu celého zařízení. Tyto hodnoty neztratíte ani při výpadku elektřiny či případné poruchy. Stačí nastavit odběr čerpadla, požadovaný tlak při provozu a spínací tlak (pro sepnutí) čerpadla. O ostatní se frekvenční měnič postará sám.
Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V musí být kvůli průtokové klapce montován vždy ve vertikální ose vůči přívodu a vývodu.
Technické parametry:

Maximální výkon čerpadla:
     1,5 kW

Maximální napětí:
     11 A

Zapínací tlak:
     1 – 11 Bar

Vypínací tlak:
     2 – 12 Bar

Krytí:
     IP65

Manometr (digitální):
     áno 

Zpětná klapka:
     áno

Ochrana proti běhu nasucho:
     áno

Opakovaný start:
     áno

Maximálny tlak
     16 Bar

Maximální teplota okolí:
     60 °C

Minimální průtok:
     1l / min.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V

Cena za Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V je 18711 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V dozvědět více informací?

Ano můžete. Frekvenční měnič Watertech EVO MM 11A 1,5kW 230V – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38068.

Produkt najdete v kategorii

Ovládací jednotky - Podobné produkty: Frekvenční měnič VESSER IQ-E 2,2kW; 1x230V; max.12A pro čerpadlo, Frekvenční měnič Archimede IMMP 1,5kW 230V pro čerpadlo, Frekvenční měnič Watertech EVO MM 8,5A 1,1 kW 230V, Frekvenční měnič ARCHIMEDE IMMP BC 1.1 kW s LCD displejem