Hydra 7" Rainmaster RAH DUO připojení 1"

2 885,00 

Katalogové číslo: 112205 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Hydra Rainmaster RAH Duo
Samočisticí jednotka pro úpravu vody, která umožňuje dosáhnout vysoké úrovně čištění vody použitím samočisticího filtru s filtrací 90 mikronů a konečnou úpravu vody aktivním uhlím s filtrací 10 mikronů, které dokáže odstranit zápach a zabarvení vody.
Tato jednotka je určena k úpravě dešťové vody, která není vhodná pro užitkové účely, ale lze ji použít i k filtraci vody ze studny nebo sběrné nádrže. Použité materiály jsou vhodné pro použití s pitnou vodou, ale NEJSOU zdrojem pitné vody.
Čištění
Samočisticí filtry HYDRA se vyznačují protiproudým systémem čištění pro účinné odstraňování usazenin z povrchu vložky. Když je filtrační vložka zanesená, vyčistí se jednoduše otevřením ventilu ve spodní části těla filtru. Při této operaci se ve filtru vytvoří podtlak, který zatlačí vložku směrem dolů, čímž se automaticky obrátí tok vody z vložky.
Pozor, samočištění vložky pomocí podtlaku je možné pouze při minimálním tlaku vody 1,8 bar.
Filtrační vložky

RAH: 90 mikronů, nerezová ocel (filtruje nečistoty a usazeniny)
CB/EC: 10 mikronů, aktivní uhloví blok (filtruje bakterie a prvoky)

Obsah balení

Filtr
Filtrační vložky
Klíč
Nástěnný držák se šrouby
Vystřeďovací kroužek vložky
Vypouštěcí ventil

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Hydra 7" Rainmaster RAH DUO připojení 1"

Cena za Hydra 7" Rainmaster RAH DUO připojení 1" je 2885 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Hydra 7" Rainmaster RAH DUO připojení 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. Hydra 7" Rainmaster RAH DUO připojení 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 112205.

Produkt najdete v kategorii

Vodní filtry 7" HYDRA - Podobné produkty: HYDRA 7" RAH 90mcr připojení 1", HYDRA 7" RAINMASTER TRIO 1" RLH + FA + CB / EC, HYDRA 7" RLH DUO připojení 1", HYDRA 7" RSH 50mcr připojení 1"