HYDRA 7 "RLH 90mcr připojení 1"

1 753,00 

Katalogové číslo: 17053 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Hydra RLH
Samočisticí jednotka pro úpravu vody, která umožňuje dosáhnout úrovně čištění vody použitím samočisticího filtru s filtrací 90 mikronů.
Použité materiály jsou vhodné pro použití s pitnou vodou, ale NEJSOU zdrojem pitné vody.
Čištění
Samočisticí filtry HYDRA se vyznačují protiproudým systémem čištění pro účinné odstraňování usazenin z povrchu vložky. Když je filtrační vložka zanesená, vyčistí se jednoduše otevřením ventilu ve spodní části těla filtru. Při této operaci se ve filtru vytvoří podtlak, který zatlačí vložku směrem dolů, čímž se automaticky obrátí tok vody z vložky.
Pozor, samočištění vložky pomocí podtlaku je možné pouze při minimálním tlaku vody 1,8 bar.
Obsah balení

Filtr
Filtrační vložky (RLH: 90 mikronů, polyester)
Klíč
Nástěnný držák se šrouby
Vystřeďovací kroužek vložky
Vypouštěcí ventil

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HYDRA 7 "RLH 90mcr připojení 1"

Cena za HYDRA 7 "RLH 90mcr připojení 1" je 1753 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o HYDRA 7 "RLH 90mcr připojení 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. HYDRA 7 "RLH 90mcr připojení 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17053.

Produkt najdete v kategorii

Vodní filtry 7" HYDRA - Podobné produkty: Hydra 7" Rainmaster RAH DUO připojení 1", HYDRA 7" HOT RAH 90mcr připojení 1", DP HYDRA RAINMASTER RAH TRIO 1", HYDRA 7" RSH 50mcr připojení 1"