HYDRA 7" RSH 50mcr připojení 1"

2 093,00 

Katalogové číslo: 16998 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Hydra RSH
Samočisticí jednotka pro úpravu vody, která umožňuje dosáhnout úrovně čištění vody použitím samočisticího filtru s filtrací 50 mikronů.
Použité materiály jsou vhodné pro použití s pitnou vodou, ale NEJSOU zdrojem pitné vody.
Čištění
Samočisticí filtry HYDRA se vyznačují protiproudým systémem čištění pro účinné odstraňování usazenin z povrchu vložky. Když je filtrační vložka zanesená, vyčistí se jednoduše otevřením ventilu ve spodní části těla filtru. Při této operaci se ve filtru vytvoří podtlak, který zatlačí vložku směrem dolů, čímž se automaticky obrátí tok vody z vložky.
Pozor, samočištění vložky pomocí podtlaku je možné pouze při minimálním tlaku vody 1,8 bar.
Obsah balení

Filtr
Filtrační vložky (RSH: 50 mikronů, plisovaná síť z polyesteru)
Klíč
Nástěnný držák se šrouby
Vystřeďovací kroužek vložky
Vypouštěcí ventil

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí HYDRA 7" RSH 50mcr připojení 1"

Cena za HYDRA 7" RSH 50mcr připojení 1" je 2093 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o HYDRA 7" RSH 50mcr připojení 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. HYDRA 7" RSH 50mcr připojení 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 16998.

Produkt najdete v kategorii

Vodní filtry 7" HYDRA - Podobné produkty: DP HYDRA RAINMASTER RAH TRIO 1", Hydra 7" Rainmaster RAH DUO připojení 1", HYDRA 7" RAH 90mcr připojení 1", HYDRA 7" RLH TRIO připojení 1"