Impulzní průtokoměr SEKO WMT závitový Typ: 3/4″M

Katalogové číslo: ED7063/1 Kategorie:

Popis

Průtokoměr na studenou vodu. Výstupní 4 impulzy na 1 l/. Max, teplota vody +30°C. Součástí průtokoměru je kabel a připojovací šroubení.

Další informace

Hmotnost

Typ

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Impulzní průtokoměr SEKO WMT závitový Typ: 3/4″M

Cena za Impulzní průtokoměr SEKO WMT závitový Typ: 3/4″M je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Impulzní průtokoměr SEKO WMT závitový Typ: 3/4″M dozvědět více informací?

Ano můžete. Impulzní průtokoměr SEKO WMT závitový Typ: 3/4″M – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED7063/1.

Produkt najdete v kategorii

Vodoinstalační materiál - Podobné produkty: Uzavírací klapka s pákou AHP L32 171 116.P12 Typ: DN 200, DAB ESYDOCK MAX, Montážní kit pro změkčovače IVAR.DEVAP, Impulzní průtokoměr SEKO WMT závitový Typ: 1/2″M