Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením

Popis

Robustní litinová kalová čerpadla s řezacím zařízením. Čerpadla jsou kompletně vyrobena z šedé litiny. Řezací zařízení je z chromové oceli a kaleno na 60HRC. Čerpadla jsou vybavena dvojitými mechanickými ucpávkami SiC/SiC, mazanými stálou olejovou náplní. Jako doplňková ochrana mechanické ucpávky proti nečistotám slouží přídavné gufero. Spodní ložisko je zdvojené pro vyšší únosnost a trvanlivost. Hřídel čerpadla a veškerý spojovací materiál je z nerez oceli. Elektromotor v suchém provedení je vybaven doplňkovou tepelnou ochranou. Použití odčerpávání surových odpadních vod s vláknitými příměsemi z rodinných domků, činžovních domů, ubytoven apod. k vyčerpávání septiků, fekálií, surových kalů, žump v tlakových kanalizačních systémech s výskytem vláknin bez abrazivních příměsí hustota čerpaných odpadních vod do 1150 kg/m3 teplota čerpaných odpadních vod do 40°C   Vlastnosti Robustní celokovová konstrukce z kvalitních materiálů  Motor suché konstrukce chráněný proti přetížení, vysoké teplotě a spálení Hřídel je utěsněna dvojitou mechanickou ucpávkou mazanou a chlazenou olejovou náplní a chráněnou ze strany media guferem   Pozor! Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Ucpávka

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Plovák

Max. teplota média [°C]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením

Cena za Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením dozvědět více informací?

Ano můžete. Kalové čerpadlo HCP 40GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED88112.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Benzínová elektrocentrála HERON (8896140), Ponorná automatická vodárna DAB Divertron X 1200M, Automatická tlaková stanice ATS PUMPA 3 EH s tlakovými spínači Varianta: 3 EH 9/8 TS, Hadicové čerpadlo PeriBest I12, EPDM, 400V

Čerpadla na kaly a splašky - Podobné produkty: Kalové čerpadlo Calpeda GQGM 6-25 230V 1,5kW s řezákem, Kalové čerpadlo Calpeda GQG 6-21 400V 1,1kW s řezákem, IBO CTR 1100, Grundfos SEG.40.09.E.2.50B AUTOADAPT 400V (96878506)

Ponorná kalová čerpadla - Podobné produkty: Kalové čerpadlo HCP 32-GF21.0 230V bez plováku, s řezacím zařízením, HCP AL05NF 230V s plovákem, Ponorné kalové čerpadlo IBO BIG 2200 s plovákem, 400V, 2,2kW, kabel 10m, Pedrollo HF 5B 400V