Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 30m

Popis

Klasická hadice složená z polyesterové tkaniny a tenkostěnné pryžové vložky. 

Další informace

Hmotnost

Max. povozní tlak [bar]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 30m

Cena za Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 30m je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 30m dozvědět více informací?

Ano můžete. Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 30m – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED0063.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: SIGMA PUMPY Oběhové čerpadlo SIGMA 50-NTT Vaianta: 50-NTT-60-6-LM, Elektrocentrála digitální invertorová HERON (8896218), Automatická tlaková stanice ATS PUMPA 3 EH s tlakovými spínači Varianta: 3 EH 5/7 TS, EASY PUMP Ponorná automatická vodárna EASY E-DEEP 1200

Požární hadice - Podobné produkty: Požární hadice PH – ZÁSAH C52 – s Al spojkou (20m), Požární hadice PH ZÁSAH C52 Fire Gold (20m), Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold Al (10m), Požární hadice PH ZÁSAH C52 Special Al (20m)

Požární hadice B - Podobné produkty: Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 10m, Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold Al (10m), Požární hadice PH – ZÁSAH B65 – s Al spojkou (10m), Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 20m

Požární technika - Podobné produkty: Benzínová elektrocentrála HERON (8896420), Motorová stříkačka PH-DELTA, Požární hadice PH – ZÁSAH B75 – s Al spojkou (5m), Požární hadice PH – ZÁSAH B75 – bez spojky (20m)