Karasto Přechodka „GEKA PLUS – C52“

Katalogové číslo: ED1826 Kategorie: , ,

Popis

Přechodka „GEKA PLUS – C52“ Pracovní tlak 6 bar Pracovní teplota -20°až+90° °C Materiál Hliník Těsnění NBR

Další informace

Hmotnost

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Karasto Přechodka „GEKA PLUS – C52“

Cena za Karasto Přechodka „GEKA PLUS – C52“ je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Karasto Přechodka „GEKA PLUS – C52“ dozvědět více informací?

Ano můžete. Karasto Přechodka „GEKA PLUS – C52“ – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1826.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Automatické čerpadlo Leo LKJ-1109PE, Pedrollo MC 15/45, PUMPA BLUE LINE PJM100L 80l 230V ceca0703, Čerpadlo na chladiva IBO COLP Typ: COLP1-150T

Požární armatury - Podobné produkty: Požární proudnice Tajfun – Profi D, Požární proudnice plast kombi C52, Průmyslová celokovová proudnice C52, Požární proudnice Tajfun – Profi D/C

Požární technika - Podobné produkty: Karasto Hadice se spojkami STORZ C52 20m, Požární hadice PH – HYDRANT C52 – s Al spojkou (20m), Benzínová elektrocentrála HERON (8896416), Požární hadice PH HYDRANT C52 bez spojky (20m)