Karasto Stříkací pistole PROFI se spojkou GEKA a regulovatelnou tryskou

Popis

Pracovní tlak 20 bar Vysoce kvalitní celokovová pistole pro nepřetržitý provoz. Odmotovatelná chromovaná tryska. Možnost regulace od jemného mlžení po plný proud.

Další informace

Hmotnost

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Karasto Stříkací pistole PROFI se spojkou GEKA a regulovatelnou tryskou

Cena za Karasto Stříkací pistole PROFI se spojkou GEKA a regulovatelnou tryskou je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Karasto Stříkací pistole PROFI se spojkou GEKA a regulovatelnou tryskou dozvědět více informací?

Ano můžete. Karasto Stříkací pistole PROFI se spojkou GEKA a regulovatelnou tryskou – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED0929.

Produkt najdete v kategorii

Stříkací pistole - Podobné produkty: Karasto Stříkací pistole GEKA PLUS s regulovatelnou tryskou, Stříkací pistole G96 210bar 150°C, Stříkací celonerezová pistole, 1/2″, 50°C, Karasto Stříkací pistole PP se spojkou GEKA (525)

Stříkací pistole, trysky a dýzy - Podobné produkty: Karasto Vějířová tryska, vnější závit 3/4″, Stříkací celonerezová pistole, 1/2″, 50°C, Karasto Tryska se spojkou GEKA PLUS závit: 1″, Karasto Stříkací pistole GEKA PLUS s regulovatelnou tryskou

Zavlažování a mytí - Podobné produkty: Hadice NTS WHITESILVER 3/4″ – 20m Délka hadice: 30 m, Pásový zavlažovač LEADER 50 – PE potrubí 180m, ALU, Vyrsa Postřikovač sektorový se stojanem 1/2″, Hadice pro pitnou vodu Valmon 1125 – 25m Průměr: 3/4″