Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V

Popis

Lodní odvodňovací čerpadlo na odčerpávání kalové vody ze dna lodi má vynikající sací a tlakové charakteristiky. Nečistoty a pevné částečky mohou být čerpány bez poškození čerpadla. Lodní odvodňovací čerpadlo na odčerpávání kalové vody ze dna lodi má vynikající sací a tlakové charakteristiky. Nečistoty a pevné částečky mohou být čerpány bez poškození čerpadla. Instalace čerpadla by měla být v suchém a dobře větraném prostoru, avšak pokud možno co nejblíže k čerpané kapalině. Čerpadlo nesmí běžet nasucho, proto je třeba instalaci kombinovat s automatickým spínačem, který čerpadlo ihned vypne při chodu nasucho. Pro automatické / manuální odvodňování lze doplnit kontrolní ovládací panel, aby se zabránilo chodu nasucho.

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Max. povozní tlak [bar]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V

Cena za Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V dozvědět více informací?

Ano můžete. Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1730.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Čerpadlo Umbra Pompe ACUATEC 80PL 5″ 230V bez plováku, PEDROLLO UPm 2/6-GE 230V s plovákem, Kalové čerpadlo KSB Ama Porter S 545 ND 1,5kW, 400V, bez plováku, Grundfos COMFORT 15-14 B PM 230V, 80mm, Rp1/2″ 97916771

Lodní čerpadla, bilge pumps - Podobné produkty: Lodní zubové čerpadlo PIUSI GARDA 5 230V, Zubové čerpadlo SEAFLO 12V DC

Speciální čerpadla - Podobné produkty: Čerpadlo na vrtačku TELLARINI TR 20, Čistící čerpadlo GEL BOY C 30 MATIC, Čerpadlo na vrtačku NOVAX Drill 14, Macerátor Seaflo SFMP2-120-02 24V