Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2

Popis

Lodní zubové samonasávací čerpadla pro maziva a viskózní kapaliny. těleso z bronzu hřídel z nerezové oceli ozubený převod z bronzu nebo teflonu určení pro občasný provoz jakákoliv montážní poloha stupeň ochrany IP65 Kit obsahuje: čerpadlo, vývod, spínač a kabely a svorkami (2m)

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Dimenze připojení [coul]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Max. povozní tlak [bar]

Spolehlivost

pa_

4502

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2

Cena za Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2 je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2 dozvědět více informací?

Ano můžete. Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1727.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: PUMPA blue line PSP20-9/1,1I 230V kabel 6m, Ponorné čerpadlo do vrtu IBO 4″ SKM 150 230V, control box, kabel 20m, Čerpadlo TAPFLO R24 INOX 4 0,25 kW 230/400V 50 Hz, Pedrollo JSW 3BM 400V

Čerpadla na naftu a oleje, čerpadla na AdBlue - Podobné produkty: Výdejní automat PIUSI DRUM EX50 230V Aut ATEX, Mechanický průtokoměr PIUSI K33 ATEX Varianta: b. Směr průtoku nahoru, Čerpací set na olej a naftu DAMBAT AOP 60, Čerpadlo na olej a naftu DAMBAT AOP 60

Čerpadla na olej a naftu 12/24 V - Podobné produkty: Lodní zubové čerpadlo 24V PIUSI KIT GARDA 2