Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2

Popis

Lodní zubové samonasávací čerpadla pro maziva a viskózní kapaliny. těleso z bronzu hřídel z nerezové oceli ozubený převod z bronzu nebo teflonu určení pro občasný provoz jakákoliv montážní poloha stupeň ochrany IP65 Kit obsahuje: čerpadlo, vývod, spínač a kabely a svorkami (2m)

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Dimenze připojení [coul]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Max. povozní tlak [bar]

Spolehlivost

pa_

4502

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2

Cena za Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2 je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2 dozvědět více informací?

Ano můžete. Lodní zubové čerpadlo 12V PIUSI KIT GARDA 2 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1727.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Pedrollo PK 60 400V, Traktorové čerpadlo IBO PRT Model: 80/65-60, Ponorný motor IBO 4″ 230 V bez kabelu Příkon: 2,2 kW, Náhradní plovákový spínač pro Grundfos Sololift2 C3 (97775346)

Čerpadla na naftu a oleje, čerpadla na AdBlue - Podobné produkty: Čerpadlo EASY BlueDiver 1250A, TECALEMIT Čerpadlo na olej a LTO HORNET 50 basic set Model: HORNET W 50 II basic set, Čerpadlo EASY BlueDiver 1000A, Zubové čerpadlo na oleje PIUSI VISCOMAT DC 60/1 24V

Čerpadla na olej a naftu 12/24 V - Podobné produkty: Lodní zubové čerpadlo 24V PIUSI KIT GARDA 2