Magnetický filtr DIRTMAG 1"

2 987,00 

Katalogové číslo: 40724 Kategorie:
Výrobce: CALEFFI

Popis

DIRTMAG 1"

Filtr s magnetickým kroužkem
Svislé a vodorovné připojení k potrubí
tělo z odolného kompozitního materiálu
1" vnitřní závity
vypouštěcí ventil

Funkce:
Magnetický filtr DIRTMAG 1" odděluje nečistoty, které jsou tvořené především částicemi písku a rzi, které cirkulují v uzavřených systémech.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Magnetický filtr DIRTMAG 1"

Cena za Magnetický filtr DIRTMAG 1" je 2987 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Magnetický filtr DIRTMAG 1" dozvědět více informací?

Ano můžete. Magnetický filtr DIRTMAG 1" – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 40724.

Produkt najdete v kategorii

Magnetické filtry - Podobné produkty: Total Filtr Fernox TF1 3/4", Total Filtr Compact 3/4", Total Filtr TF1 Compact 1", Magnetický filtr NANO HOT 3/4" COMPACT mag. 500 mcr