Mosazná zpětná klapka 1″ celomosazná

170,00 

Katalogové číslo: 1143 Kategorie:
Výrobce: Emsan

Popis

Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě. Popis produktu není momentálně k dispozici. V případě zájmu o podrobnější informace nás kontaktujte. Stav zboží – Nové

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Mosazná zpětná klapka 1″ celomosazná

Cena za Mosazná zpětná klapka 1″ celomosazná je 170 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Mosazná zpětná klapka 1″ celomosazná dozvědět více informací?

Ano můžete. Mosazná zpětná klapka 1″ celomosazná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 1143.

Produkt najdete v kategorii

Instalatérské potřeby a součástky - Podobné produkty: Mosazná redukce 1/2″x3/8″, Mosazná redukce 6/4″x5/4″, Kulový kohout motýl 3/4″ MF PN 25 s ucpávkou, 418P Termostatický ventil rohový – PRAVÝ (ke koupelnovým radiátorům)