Mosazné prodloužení 1/2″x10mm kované

23,00 

Katalogové číslo: 15 Kategorie:
Výrobce: Steno

Popis

Všechny naše výrobky jsou pojištěny a je na ně vydáno prohlášení o shodě. Popis produktu není momentálně k dispozici. V případě zájmu o podrobnější informace nás kontaktujte. Stav zboží – Nové

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Mosazné prodloužení 1/2″x10mm kované

Cena za Mosazné prodloužení 1/2″x10mm kované je 23 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Mosazné prodloužení 1/2″x10mm kované dozvědět více informací?

Ano můžete. Mosazné prodloužení 1/2″x10mm kované – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 15.

Produkt najdete v kategorii

Instalatérské potřeby a součástky - Podobné produkty: Tlaková flexi hadička FF 3/8″ x 3/8″ 80cm, Mosazný T-kus 3″ FFF, Teploměr bimetalový DN 100, 0-120°C, jímka 75mm, zadní připojení 1/2″, 418L Termostatický ventil rohový – LEVÝ (ke koupelnovým radiátorům)