Motorová stříkačka PH-ALFA 2 BS 23HP

Popis

Nový model motorové stříkačky PH-ALFA 2 BS 23HP se vyznačuje velmi nízkou hmotností, pouhých 92,5 kg s akumulátorem a provozními náplněmi, a kompaktním designem. Díky své hmotnosti a velikosti se velmi snadno přenáší pouze dvěma hasiči do blízkosti požáru a to i na úzkém a nerovném terénu. Stříkačka je vybavena elektrickým a ručním (navíjecím) startérem.   Profesionální dvouválcové vzduchem chlazené, čtyřdobé benzínové OHV motory se samočinnou mechanickou regulací otáček. Výkonná komora čerpadla. Pevná montáž motor-čerpadlo v jeden konstrukční blok. Antivibrační uložení soustrojí. Masivní, ergonomicky konstruovaný trubkový rám Výhody Elektrický i ruční (navíjecí) startér Běžné palivo Možnost dlouhodobého plného zatížení Regulace otáček Plynová vývěva Ukazatel tlaku na výstupu z komory Kulové uzávěry výtlaku Mechanická keramická ucpávka Vybaveno světlem Bronzové, oběžné kolo Sestava Motor: Briggs & Stratton 23HP Skříň čerpadla: vysoce odolná hliníková slitina (hydronal) Víko čerpadla: vysoce odolná hliníková slitina (hydronal) Oběžné kolo: bronz Nosítka: ocelový svařenec Čerpadlo je pevně spojeno s motorem v jeden celek. Nelze tedy použít čerpadlo samostatně. Hřídel motoru prochází skříní čerpadla s ucpávkou. Skříň čerpadla má víko s nasávacím hrdlem a výtlačná hrdla s kulovými ventily. Čerpadlo  NIKDY neprovozujte bez vody, čerpadlo by se přehřálo. Může dojít k poškození čerpadla. Rám čerpadla je svařenec z ocelových trubek opatřený nástřikem. Zařízení je opatřeno výklopnými madly, které pomáhají k lepší manipulaci s čerpadlem. Zařízení je vybaveno vestavěnou nádrží, elektrickým a ručním (navíjecím) startérem. Záruka 3 roky na motor! Technické parametry Max. průtok 2 054 l/min Průtok při 0,5 MPa 1 109 l/min Průtok při 0,6 MPa 908 l/min Max. výtlačná výška 92 m Max. sací hloubka 8 m Nasávací otvor Spojka A110 Výtlačné otvory 2x Spojka B75 Motor Briggs & Stratton 23HP Výkon motoru 17,2 kW / 23 HP / 3600 ot/min Objem vestavěné palivové nádrže 8 l Palivo Natural 95 Rozměry zařízení (D x Š x V) 750 x 560 x 670 mm Suchá hmotnost (bez náplní) 80,6 kg Celková hmotnost s náplněmi 92,5 kg Průměrná spotřeba paliva 6,7 l/hod. při 3600 ot/min.   Hodnoty naměřeny akreditovanou zkušební laboratoří č. 1011.2 TÚPO

Další informace

Výtlak [m]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Sací výška [m]

Výkon [kW]

Objem nádrže [l]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Motorová stříkačka PH-ALFA 2 BS 23HP

Cena za Motorová stříkačka PH-ALFA 2 BS 23HP je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Motorová stříkačka PH-ALFA 2 BS 23HP dozvědět více informací?

Ano můžete. Motorová stříkačka PH-ALFA 2 BS 23HP – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1978.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Alfapumpy 3,5SEm2/8, kabel 35m, 230V, Dávkovací čerpadlo SEKO Tekna TPG 803 PVDF/Teflon/Viton, NORIA ANA4 INOX-185-N3 400V 50m, Ponorné čerpadlo NORIA ANA4-105-N3 400V 20m

Motorové stříkačky - Podobné produkty: Motorová stříkačka PH-DELTA, Motorová stříkačka PH-ALFA BS 23HP

Požární technika - Podobné produkty: Hadicový naviják 25/60, Koš na požární hadice Profi – Nerez B75, Motorová stříkačka PH-ALFA BS 23HP, Požární hadice PH – RESIST C52 – bez spojek (20m)