Motorová stříkačka PH-DELTA

Popis

Nový model motorové stříkačky PH-DELTA se vyznačuje velmi nízkou hmotností, pouhých 70 kg a kompaktním designem. Díky své hmotnosti a velikosti se velmi snadno přenáší pouze dvěma hasiči do blízkosti požáru a to i na úzkém a nerovném terénu. Profesionální dvouválcový vzduchem chlazený, čtyřdobý benzínový OHV motor se samočinnou mechanickou regulací otáček, výkonná komora čerpadla. Pevná montáž motor-čerpadlo v jeden konstrukční blok. Antivibrační uložení soustrojí. Masivní, ergonomicky konstruovaný trubkový rám. Ruční startování (navíjecí startér). Výhody Běžné palivo Možnost dlouhodobého plného zatížení Regulace otáček Plynová vývěva Ukazatel tlaku na výstupu z komory Kulový uzávěr výtlaku Mechanická keramická ucpávka Servisní zázemí Bronzové, oběžné kolo Sestava Motor: Briggs & Stratton 18 GROSS HP Skříň čerpadla: vysoce odolná hliníková slitina (hydronal) Víko čerpadla: vysoce odolná hliníková slitina (hydronal) Oběžné kolo: bronz Nosítka: ocelový svařenec Čerpadlo je pevně spojeno s motorem v jeden celek. Nelze tedy použít čerpadlo samostatně. Hřídel motoru prochází skříní čerpadla s ucpávkou. Skříň čerpadla má víko s nasávacím hrdlem a výtlačné hrdlo s kulovým ventilem. Čerpadlo  NIKDY neprovozujte bez vody, čerpadlo by se přehřálo. Může dojít k poškození čerpadla. Rám čerpadla je svařenec z ocelových trubek opatřený nástřikem. Zařízení je opatřeno výklopnými madly, které pomáhají k lepší manipulaci s čerpadlem. Zařízení může být vybaveno vestavěnou nádrží, která je součástí motoru. Použitý motor typového označení Vanguard 18HP je zhotoven v nejvyšší kvalitě motorů Briggs & Stratton. Záruka 3 roky na motor! Technické parametry Maximální průtok 1703 l/min Průtok při 0,5 MPa 774 l/min Průtok při 0,6 MPa 577 l/min Maximální výtlačná výška 76,5 m Maximální sací hloubka 8 m Nasávací otvor Spojka B75 Výtlačný otvor Spojka B75 Motor Briggs & Stratton Výkon motoru 13,4 kW / 18 HP Objem vestavěné palivové nádrže 8 l Palivo Natural 95 Rozměry zařízení (D x Š x V) 600 x 570 x 595 mm Hmotnost (s náplněmi) 70 kg   Hodnoty naměřeny akreditovanou zkušební laboratoří č. 1011.2 TÚPO

Další informace

Výtlak [m]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Sací výška [m]

Výkon [kW]

Objem nádrže [l]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Motorová stříkačka PH-DELTA

Cena za Motorová stříkačka PH-DELTA je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Motorová stříkačka PH-DELTA dozvědět více informací?

Ano můžete. Motorová stříkačka PH-DELTA – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED1976.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Požární hadice PH ZÁSAH C42 Fire Orange Al (10m), Kalové čerpadlo HCP BF-31UNF 400V, NRV ventil pro Grundfos Multilift (98167948), Kalové stavební čerpadlo 80 EUB-M 5.30T, 400V, 2,2kW, bez plováku

Motorové stříkačky - Podobné produkty: Motorová stříkačka PH-ALFA BS 23HP, Motorová stříkačka PH-ALFA 2 BS 23HP

Požární technika - Podobné produkty: Motorová stříkačka PH-ALFA BS 23HP, Benzínová a plynová elektrocentrála HERON (8896317), Karasto Přechodka „GEKA PLUS – C52“, Požární hadice PH – ZÁSAH A110 – bez spojky (20m)